Spolszczenie do:

Comodo Time Machine 2.8.155286.178

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP
Rozmiar: 1.38 mb
Aktualizacja: 3 maja 2012
Liczba pobrań: 457
Ocena: 5
Opis

Comodo Time Machine to znakomite i w pełni darmowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych, mogące pełnić rolę zamiennika dla funkcji przywracania systemu w środowisku Windows.

Program w odróżnieniu od standardowej opcji oferowanej przez Windows posiada znacznie większą funkcjonalność. Pozwala na tworzenie tzw. snapshotów (kopii danych zawierających kompletny zapis całego systemu – rejestru, istotnych plików systemowych i dokumentów użytkownika) i przywracanie środowiska w przypadku awarii, bądź infekcji wirusami do stanu z danej migawki. Ponadto Comodo Time Machine oferuje mechanizm harmonogramu zadań, pozwalający na ustalenie kiedy i o jakim czasie narzędzie automatycznie wykonywać ma snapshoty, a także ciekawą funkcję Recover Files, która umożliwia odzyskanie pojedynczych plików z wybranego backupa. Obsługa programu pomimo angielskiej wersji językowej nie powinna przysporzyć nikomu żadnych problemów.

Praca z narzędziem ogranicza się do wskazania dysku, którego chcemy stworzyć migawkę, podaniu jej nazwy i opcjonalnie krótkiego opisu. Podobnie jest w przypadku przywracania systemu do wcześniejszego stanu – wybieramy snapshot, zatwierdzamy, a program wykonuje resztę automatycznie.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz