Spolszczenie do:

Handy Backup

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 27 kb
Aktualizacja: 20 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 112
Ocena: -
Opis

Handy Backup to program służący do tworzenia kopii zapasowych. Jest przeznaczonyzarówno dla amatorów, jak i osób potrzebujacych zaawansowanych kopii zapasowych.
Największym atutem aplikacji jest wszechstronność. Kopie zapasowe tworza sie w formacie .ZIP z kodowaniem 128 bitowym, a zapisac możemy je na dysku twardym komputera, zewnetrznej pamięci USB, zewnętrznym dysku twardym, płycie CD/DVD czy też nawet zewnętrznym zdalnym serwerze FTP.
Poza tym, program tworzy oprócz kopii najważniejszych plików kopie ważnych dla nas danych, jak np. historie rozmów z komunikatorów, kontakty z Outlooka czy też profile w systemie.
To wszystko dostępne jest w przejrzystym interfejsie, do którego obsługi wystarczy myszka. Kilka kliknięć pozwoli nam spać spokojnie bez obaw o utratę danych zapisanych na komputerze. Program oferuje też opcję dla zapominalskich – automatyczne tworzenie kopii zapasowych co określony okres czasu „w tle”.
Spolszczenie po pobraniu rozpakowujemy, a następnie umieszczamy w katalogu Handy BackupCustomizes. Potem uruchamiamy program i w menu ustawiamy domyślny język polski.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz