Spolszczenie do:

WriteMonkey

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 183 kb
Aktualizacja: 17 lutego 2012
Liczba pobrań: 84
Ocena: -
Opis

WriteMonkey to dosyć nietypowy, ale jakże praktyczny edytor tekstu. Pierwsze uruchomienie programu może spowodować mały szok – archaiczny layout i zero opcji edytowania tekstu. Ale z czasem poznamy wszystkie funkcje programy, bowiem jego główna obsługa odbywa się za pomocą skrótów klawiszowych. Za ich pomocą, możemy zrobić z tekstem dosłownie wszystko. Ponadto, program, mimo że darmowy i nadzwyczaj mały (2 MB) oferuje funkcje, których nie znajdziemy w innych produkcjach tego typu, nawet komercyjnych.
Jeśli nie lubimy używać skrótów, jest też dostępne obszerne menu, umożliwiające opcje edycji tekstu. Program, dzięki swojej lekkości, jest bardzo przyjemny w obsłudze i nie ma mowy o jakichkolwiek spowolnieniach w działaniu.
Program jest w języku angielskim i dla osób nie znających tego języka, jego obsługa może być dosyć uciążliwa. Prezentowane tutaj spolszczenie jest oficjalne i oprócz patcha językowego dodaje słownik sprawdzający pisownie w języku polskim.
Pobrany plik rozpakowujemy na dysk twardy. Żeby zmienić język kliknij prawym klawiszem myszy na ekranie Writemonkey, wybierz „Preferences…” (F10), a następnie zakładkę Language i zmień język na pl-PL. Żeby zmiany zostały wprowadzone należy ponownie uruchomić program. Polonizacja w żadnym stopniu nie ogranicza funkcjonalności programu, nie powoduje też jakichkolwiek błędów w jego działaniu.

Spolszczenie od 14.03.2023 zostało wyświetlone 15948 razy i pobrane 414. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz