Spolszczenie do:

DVDSanta

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 14 kb
Aktualizacja: 18 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 149
Ocena: -
Opis

DVD Santa to prosty w obsłudze program służący do nagrywania płyt CD i DVD. Nie jest zbytnio zaawansowanym programem – pozwala na kopiowanie i zapisywanie plików na dyskach przenośnych, nic poza tym. Cechują go jednak inne funkcjonalności, które z pewnością przydadzą się podczas pracy z plikami.
Pierwszą z nich, jest możliwość konwertowania pliku do innego formatu bezpośrednio w czasie zapisywania go na dysku. Usprawnia to zamianę rozszerzenie pliku w celu odtworzenia go na innym urządzeniu niż komputer. program obsługuje wiele popularnych formatów, więc nie powinno być problemów z brakującymi rozszerzeniami.
Kolejnym atutem jest możliwość edycji filmów nagrywanych na płytach DVD za pomocą tego programu. W prostym interfejsie możemy dodać napisy początkowe i końcowe, dodać przejścia oraz różne efekty specjalne – od tych mniej zaawansowanych, jak zwolnienie/przyspieszenie filmu – po te bardziej rozszerzone, jak edycja kolorów w czasie rzeczywistym.
Pobrane spolszczenie (w formacie .txt) umieszczamy w plikach językowych programu, a następnie zmieniamy język domyślny w aplikacji.
Po ponownym uruchomieniu możemy cieszyć się jego pełną polonizacją.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz