Spolszczenie do:

Adobe Photoshop CS 5

Szczegółowe informacje
Licencja: gpl
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 484 kb
Aktualizacja: 21 stycznia 2012
Liczba pobrań: 1871
Ocena: 3
Opis

Photoshop od momentu powstania pierwszej części jest nieodzownym narzędziem każdego fotografa Jest to jedyny tak rozbudowany program. Oprócz podstawowych funkcji, jak korekcja efektu czerwonych oczu, edycja kolorów czy też kadrowanie i zmienianie rozmiarów obrazu, mamy też zaawansowane opcje edycji zdjęcia – jak na przykład stemplowanie czy zaawansowana obróbka, jak wybielanie zębów czy zmienianie koloru oczu.
Photoshop CS 5 daje też możliwość tworzenia grafiki rastrowej. Dzięki temu program łączy atuty programu do edycji grafiki, z możliwościami tworzenia grafiki. Dzięki temu jest to program niezbędny dla wszystkich grafików, a szczególnie dla osób, którzy pracują na zdjęciach i grafikach jednocześnie. Praca z Photoshopem CS 5 pozwoli usprawnić pracę i uzyskanie lepszych efektów.
Opanowanie wszystkich funkcji języku angielskim może sprawić kłopot nawet osobom dobrze znającym język. Dlatego polecam zainstalować dostępne tutaj spolszczenie. Jest w stu procentach poprawne i znacznie ułatwi pracę.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz