Spolszczenie do:

GreenShot

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 4 kb
Aktualizacja: 25 lutego 2012
Liczba pobrań: 817
Ocena: 4
Opis

GreenShot to zaawansowany program do wykonywania zrzutów ekranu. Do wyboru mamy dużo różnych opcji, niedostępnych w innych programach tego typu. Najważniejszą funkcjonalnością, docenianą przez wszystkich, potrzebujących szybkiego podzielenia się screenem, jest dowolny obszar wykonania zrzutu. Oprócz myszki, do tych celów, możemy też użyć skrótów klawiszowych – wystarczy że wcześniej ustalimy który skrót jest odpowiedzialny za którą część ekranu.
Program konwertuje pobrane obrazy na wszelkie najpopularniejsze formaty zapisu grafik. Ponadto, mamy dużą dowolność w zapisie obrazu. Możemy za każdym razem wybierać folder zapisu, możemy wybrać folder domyślny, ale też to wszystko może odbywać się w tle i w wybranym wcześniej folderze, po wciśnięciu odpowiedni skonfigurowanego skrótu klawiszowego, pojawi się screen – bez niepotrzebnych akcji w programie.
Program, mimo dużej funkcjonalności, cechuje się lekkością i nie obciąża w żadnym, nawet najmniej znaczącym stopniu komputera. Można spokojnie pracować z włączoną aplikacją w tle, a uruchomienie wraz ze startem systemu nie spowolni procesu uruchamiania komputera.
Wypakowany plik z pobranej paczki umieszczamy w katalogu z plikami językowymi programu, a następnie w ustawieniach aplikacji wybieramy język polski. Zmiany zajdą po ponownym uruchomieniu programu.

Spolszczenie od 19.03.2023 zostało wyświetlone 26001 razy i ściągnięte 331. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz