Spolszczenie do:

Age of Empires 2

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 187 kb
Aktualizacja: 20 stycznia 2012
Liczba pobrań: 15829
Ocena: 3.1
Opis

Age of Empires 2 to kontynuacja znakomitej strategii czasu rzeczywistego. W przeciwieństwie do części pierwszej, Age of Empires 2 przenosi nas w czasy mrocznego średniowiecza. Weźmiemy udział w bitwach pomiędzy znakomitymi rycerzami. Zadbamy także o ekonomię, bez której żadna większa batalia nie mogłaby się odbyć. Tytuł oferuje trzynaście różniących się od siebie frakcji, rozsianych po całym świecie – od najdalszych zakątków kultury wschodniej po zachodnie, klasyczne, europejskie dynastie.

Age of Empires 2 oferuje 5 różniących się od siebie kampanii, każda zawiera po 6 ciekawych scenariuszy. Oprócz tego możemy sprawdzić swoje siły w przygotowanych przez twórców scenariuszach, jak i rozgrywkach wieloosobowych z żywymi graczami. Dzięki dołączonemu edytorowi map mamy możliwość stworzenia własnej historii i przedstawienia losów konkretnej dynastii z naszej perspektywy.

Plik „language.dll” należy skopiować do folderu „data”, gdzie zainstalowana jest gra. Należy także podmienić folder „history”.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz