Spolszczenie do:

Airline Tycoon Deluxe

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Linux
Rozmiar: 2.06 mb
Aktualizacja: 24 stycznia 2012
Liczba pobrań: 2821
Ocena: -
Opis

Airline Tycoon to strategia ekonomiczna stworzona w taki sposób, aby każdy mógł się spokojnie w niej odnaleźć. Pozwala ona na poprowadzenie przedsiębiorstwa lotniczego, które zajmuje się przewozem ludności. Prawa rynku zostały ograniczone do minimum, aby każdy bez większego problemu mógł pojąć zasady jego działania. Całość okraszona została kreskówkową grafiką, która nawet po latach nie kłuje w oczy.

Airline Tycoon oferuje 9 misji, podczas których będziemy rywalizować z trzema innymi właścicielami linii lotniczych o pierwsze miejsce. Cele poszczególnych scenariuszy są zróżnicowane – przykładowo w jednym z nich musimy przewieźć określoną liczbę pasażerów, a w innym wybudować prom kosmiczny. Dokonujemy tego, zatrudniając personel lotniczy, realizując trudne zlecenia biur podróży czy korzystając z metod mniej oficjalnych – usługi pewnego Araba oferują ropę po mniejszych kosztach czy chociażby przebicie kół w samolotach konkurencji. Airline Tycoon jest pełna humorystycznych rozwiązań, które nastawiają gracza pozytywnie do tytułu.

Spolszczenie od 04.03.2023 zostało wyświetlone 38217 razy i pobrane 531. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz