Spolszczenie do:

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1.07 mb
Aktualizacja: 24 stycznia 2012
Liczba pobrań: 2122
Ocena: 1
Opis

Brothers in Arms: Road to Hill 30 to debiutująca część serii gier akcji, których nacisk położono na taktyczne odwzorowanie pola bitwy. Historia tu opowiedziana przedstawia losy sierżanta Matta Bakera, który objął dowództwo nad kilkoma oddziałami podczas działań Drugiej Wojny Światowej. Matt Baker to postać historyczna, która rzeczywiście zmagała się w Europie w 1944 roku. Gracz wciela się w jego skórę, by dowodzić maksymalnie dwoma oddziałami legendarnej 101. Dywizji Powietrzno-Desantowej.

Produkcja różni się od innych gier akcji. Największy nacisk położono na taktyczne odwzorowanie pola bitwy, co przekłada się na dostępność wielu komend. Rozkazy wydajemy bezpośrednio całym oddziałom, bądź jej pojedynczym żołnierzom. Korzystamy między innymi z ognia zaporowego, cichego przekradania się do linii wroga, wzajemnego osłaniania się oddziałów itp. Misje, w których uczestniczymy, nawiązują do wydarzeń historycznych z okresu lądowania wojsk amerykańskich na plaży w Normandii.

Oprawę graficzną generuje autorski silnik, który pozwala na przedstawienie ogromnych terenów wzorowanych na prawdziwych fotografiach satelitarnych.

Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym znajduje się gra.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz