Spolszczenie do:

Bus Simulator 2009

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 14 kb
Aktualizacja: 24 stycznia 2012
Liczba pobrań: 2381
Ocena: 4.6
Opis

Bus Simulator 2009 pozwala nam się wcielić w kierowcę autobusu, który trzymając się otrzymanego grafiku, rozwozi swoich pasażerów. W grze znajduje się dwanaście różnych modeli autobusów. Prężnie działająca społeczność zapewnia jednak dodatkowe maszyny, które możemy pobrać bezpośrednio z Internetu. Dostępne tu modele charakteryzują się dużą różnorodnością, począwszy od zwykłych, miejskich autobusów, poprzez przegubowe, a na piętrowych, przeznaczonych na dalsze trasy, kończąc.

Zabawa polega na trzymaniu się grafiku, jaki otrzymujemy. Wszelkie spóźnienia działają na naszą niekorzyść. Należy przy tym zaznaczyć, iż naszym obowiązkiem jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego – czyli między innymi poprawne zmienianie pasa ruchu, podporządkowanie się sygnalizacji świetlnej itp.

Gra pozwala także wcielić się w zarządcę firmy autobusowej. Naszym zadaniem w takim przypadku jest zakup autobusów, planowanie ich trasy, w taki sposób, aby przewieźć jak największą ilość autobusów, itp.

Całość działa w trójwymiarowym środowisku ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Swoją maszynę poprowadzimy zarówno w dzień, jak i w nocy. Dostępne różnorodne tryby kamery pozwalają wczuć się w kierowcę, jak nigdy dotąd.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz