Spolszczenie do:

Caesar III

Szczegółowe informacje
Licencja: gpl
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 442 kb
Aktualizacja: 26 stycznia 2012
Liczba pobrań: 3050
Ocena: -
Opis

W trzeciej odsłonie gry Ceasar ponownie wcielamy się we władce imperium Rzymskiego. Możemy od podstaw budować nowe imperium, według naszych zasad, ale możemy tez objąć władze nad istniejącym już Państwem. w grze mamy możliwości dowolnego, niczym nie ograniczonego zarządzania Państwem. Musimy jednak pamiętać, że każda, nawet najdrobniejsza pomyłka, może spowodować znaczne konsekwencje, które wpłynął na dalszy przebieg gry.
Gra nie pozwala się nudzić – oprócz ciągłej rozbudowy, stale musimy bronić Rzym przed najeźdźcami, którzy tylko czyhając na chwilę naszej uwagi. Z kolei nasza defensywę umocni dobra gra dyplomacyjna. Możliwości jest mnóstwo, a wykorzystywanie ich wszystkich daje ogromną satysfakcję, a także przynosi efekty w postaci opanowywania kolejnych terenów i sukcesów w świecie gospodarczym i militarnym.
Po rozpakowaniu pobranej paczki pliki z folderu „Casear III – spolszczenie” zamieniamy, a z foldery „Patch – łatka” instalujemy.

Spolszczenie od 05.03.2023 zostało wyświetlone 36157 razy i pobrane 329. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz