Spolszczenie do:

Civilization V: Nowy wspaniały świat

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 294 b
Aktualizacja: 26 kwietnia 2014
Liczba pobrań: 17239
Ocena: 3.4
Opis

„Sid Meier’s Civilization V: Brave New World” jest drugim dodatkiem do gry „Civilization V”. Dzięki wprowadzenie międzynarodowego handlu oraz skupieniu się na kulturze i dyplomacji, nowy dodatek nadaje grze większą głębię oraz podnosi satysfakcję płynącą z rozgrywki.

W Brave New World dodano dziewięć nowych cywilizacji. Każda z nich posiada własne cechy specjalne i wodzów. Specjalnością Polaków jest Solidarność, a wodzem Kazimierz III Wielki, który był królem w latach 1333–1370. Nowe narody to także kolejne typy jednostek (np. polska husaria) oraz budynki. Do gry wprowadzono ponadto nowe ustroje społeczne i technologie oraz dodano złożony system ideologii.

Twórcy umożliwili także pielęgnację kultury, poprzez wchodzenie w interakcję z artystami, którzy tworzą dzieła sztuki. Dzięki temu możemy rozsławić swoją cywilizację na cały świat. Wpływ na jej rozwój będzie mieć także dobre połączenie transportowe między miastami, powstałe dzięki szlakom handlowym. Rozbudowana sieć wymiany pozwoli czerpać ogromne zyski, a nasza kultura i religia dotrze w najdalsze zakątki globu.

Do gry wprowadzono osiem kolejnych cudów świata, w tym grecki Partenon, nowojorski Broadway czy Galerię Uffizi we Florencji. Dodatkowo umożliwiono branie udziałów w posiedzeniach Światowego Kongresu. Podejmowane są tam ważne dla całego świata decyzje, dotyczące chociażby użycia broni masowego rażenia.

Oprócz tego wszystkiego, wprowadzono także dwa dodatkowe scenariusze, które umożliwiają wzięcie udziału w Wojnie Secesyjnej (opowiadamy się po jednej ze stron – Unią lub Skonfederowanymi Stanami Ameryki) i podbijaniu terenów Afryki.

Spolszczenie od 12.05.2023 zostało wyświetlone 17773 razy i ściągnięte 287. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz