Spolszczenie do:

Commandos: Behind Enemy Lines

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP
Rozmiar: 30 kb
Aktualizacja: 30 stycznia 2012
Liczba pobrań: 9978
Ocena: 2.8
Opis

Commandos: Behind Enemy Lines to taktyczna strategia rozgrywająca się podczas Drugiej Wojny Światowej. Gracz obejmuje dowodzenie nad grupą komandosów, wyspecjalizowanych w akcjach dywersyjnych za linią wroga. Każdy z nich posiada unikalne zdolności, których wykorzystanie stanowi klucz do sukcesu. Dla przykładu, mięśniak potrafi przenosić ciała zabitych wrogów, wspinać się na mury i zabijać przy pomocy noża. Lekarz dba o zdrowie naszych podwładnych i usypia przeciwników przy pomocy specjalnie przygotowanego zastrzyku. Snajper likwiduje cele z daleka, a inżynier specjalizuje się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju pojazdów bojowych, a także naprawia zepsuty sprzęt.

Kolejne misje przygotowane zostały w taki sposób, aby wykorzystać możliwości wszystkich członków oddziału. Na sukces składa się kilka elementów, wśród których znaleźć można między innymi dobre planowanie i obserwację terenu. Gra oferuje 26 różnorodnych misji, rozgrywających się na wszystkich frontach Drugiej Wojny Światowej. Każdy kolejny scenariusz oznacza wyższy poziom trudności. Gra oferuje także rozgrywkę wieloosobową poprzez Internet.

Spolszczenie od 30.01.2012 zostało wyświetlone 25239 razy i ściągnięte 171. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz