Spolszczenie do:

Company of Heroes: Kompania Braci

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 118 kb
Aktualizacja: 30 stycznia 2012
Liczba pobrań: 2255
Ocena: -
Opis

Company of Heroes: Kompania Braci to strategia czasu rzeczywistego stworzona przez firmę odpowiedzialną za takie hity, jak Warhammer 40k: Dawn of War czy chociażby Homeworld. Przedstawia ona konflikt Drugiej Wojny Światowej, jednak koncentruje się na działaniach wojsk amerykańskich w zachodniej części Europy. Te rozpoczynają się słynnym lądowaniem w Normandii, by w późniejszym czasie przesuwać się w głąb lądu i wydzierać z rąk Niemców kolejne skrawki terenu.

Nad grą czuwa silnik fizyczny, ochrzczony jako Essence Engine. Dzięki tej technologii całość sprawia bardzo realistyczne wrażenie. Po wybuchach pozostają leje w ziemi, które można wykorzystać jako dodatkową osłonę. Kamienne murki bądź też przydrożne krzyże padają pod naciskiem przejeżdżających czołgów, itp. Dzięki zaimplementowaniu tak realistycznego silnika, gracz dostaje multum możliwości taktycznych, zmieniających się podczas samej rozgrywki.

Company of Heroes oferuje interesującą, poprowadzoną w filmowym stylu kampanię oraz tryb wieloosobowy dla maksymalnie 8 osób. W tym drugim gracze rywalizują ze sobą o dominację, wcielając się w siły Aliantów bądź też Trzeciej Rzeszy.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz