Spolszczenie do:

Dear Esther

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 121 kb
Aktualizacja: 10 lipca 2012
Liczba pobrań: 650
Ocena: 1.7
Opis

Dear Esther to komercyjna ewolucja popularnego modu do Half Life 2. Jego cechą charakterystyczną jest zupełnie inny model prowadzenia rozgrywki. Otóż mamy tu do czynienia z grą przygodową, która poprzez specyficzną narrację chce nam przekazać intrygującą fabułę. Zamiast strzelać do kolejnych przeciwników, podziwiamy serwowane nam widoki i rozwiązujemy proste łamigłówki. Całość okraszona została wgniatającą w fotel oprawą audiowizualną. Produkcję należy traktować jako ciekawostkę. Nie można natomiast zaliczać jej do pełnoprawnych gier, jakich wiele na rynku. Jest to bardziej eksperyment mieszający sztukę z grami komputerowymi, chęć wyrażenia siebie poprzez stworzenie gry. Zabawa polega na wędrowaniu po tajemniczej wyspy i wysłuchiwaniu monologów pewnego mężczyzny. Główny bohater nie jest tu określony, nie znamy także celu wędrówki, jednak wszystko zdaje się być mocno tajemnicze i wciągające.
Instalacja spolszczenia: należy podmienić wszystkie pliki w katalogu Dear Estherdearestherresource. Jeśli korzystamy z wersji Skidrow, należy również podmienić plik skidrow.ini, znajdujący się w głównym folderze z grą.

Spolszczenie od 04.04.2023 zostało wyświetlone 13248 razy i ściągnięte 413. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz