Spolszczenie do:

Duke Nukem Forever

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 12.67 mb
Aktualizacja: 21 stycznia 2012
Liczba pobrań: 1010
Ocena: -
Opis

Duke Nukem Forever to kolejna część serii opowiadającej o słynnym Księciu, który sam staje naprzeciw inwazji kosmitów. Gra ponownie poprowadzona jest w konwencji pierwszoosobowej strzelanki, w której naszym głównym zadaniem jest eksterminacja przybyszów z kosmosu i obrona pięknych ziemskich kobiet. Te ostatnie są wykorzystywane przez obcych w roli inkubatorów rozrodczych.

Podczas naszej przygody spotkamy zarówno starych znajomych (świniopodobne stwory w mundurach) jak i zupełnie nowe bestie. Nie zabraknie również potężnych bossów, których pokonanie nastręczy nam nie lada kłopotów. Aby tego dokonać, wykorzystamy potężne bronie, takie jak kultowa dwururka czy swoisty pomniejszacz wrogów, ochrzczony mianem Shrink Ray. Duke Nukem Forever oferuje poziomy pokonywane pieszo, niekiedy jednak będziemy zmuszeni do wykorzystania pojazdów bojowych, aby pokonać dany odcinek mapy. Dla entuzjastów przygotowano także momenty, w których bronimy się przed falą obcych, wykorzystując do tego zamontowane na stałe działa.

Spolszczenie zawiera także napisy do ukazanych się do tej pory DLC – „Hail to the Icons Parody Pack” oraz „The Doctor Who Cloned Me”.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz