Spolszczenie do:

GTA san Sandreas

Szczegółowe informacje
Licencja: gpl
Systemy: Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 484 kb
Aktualizacja: 21 stycznia 2012
Liczba pobrań: 3656
Ocena: 4.4
Opis

Seria Grand Theft Auto od momentu wydania pierwszej części gry nieprzerwanie robi furorę na rynku gier. Każda kolejna część jeszcze bardziej rozbudowywała to, co fani gry kochają najbardziej – otwarty świat gry, zróżnicowane misje i rozbudowana fabuła.
GTA San Andreas cechuje niezliczona ilość misji. Przez wielu, ta część gry jest nadal uznawana za grę o najbardziej rozbudowanej i ciekawej fabule.
Gra jest też uznawana za niezwykle kontrowersyjną. Seks, przemoc, narkotyki – wszystko to zupełnie niecenzurowane znajdziemy w GTA: San Andreas. Gra całkowicie przenosi nas w świat mafii. Dzięki temu zyskało zarówno wielu fanów, którzy poszukują gry przedstawiających realia takie jakie są, ale też wielu przeciwników, którzy uważają grę za demoralizującą.
Jeśli zdecydujemy się grać w GTA: San Andreas, warto pobrać dostępne tu spolszczenie. Pozwoli nam ono na bezproblemowe zrozumienie fabuły. Paczkę wypakowujemy do folderu GTA San Andreastext. Spolszczone są wszystkie teksty, dodane są także napisy do dialogów anglojęzycznych.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz