Spolszczenie do:

Hired Team: Trial

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP
Rozmiar: 143 kb
Aktualizacja: 2 lutego 2012
Liczba pobrań: 353
Ocena: 5
Opis

Hired Team: Trial to pierwszoosobowa strzelanka pochodzenia rosyjskiego dziejąca się w zurbanizowanym mieście przyszłości. Gracz wciela się w skórę komandosa, który wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie wybić wszystkich gangsterów obozujących w najważniejszych punktach struktur miejskich. Fabuła rozgrywa się w roku 2064. Większość planety pokryta jest wielkimi aglomeracjami miejskimi, nie ma tu miejsca na zieleń i żywą naturę. Postęp technologiczny nakręcił koniunkturę, jednak odbiło się to źle na niższych klasach społecznych. Bezrobotni zaczęli protestować, epidemie wybuchać w najbardziej wrażliwych skupiskach. Ludzie poszukując rozwiązania, wywołują zamieszki i formują się w grupy przestępcze. To te ostatnie stanowią największe zagrożenie dla ludzkości, dlatego gracz musi się z nimi uporać.

Dokona tego gracz, wykorzystując nowoczesną broń oraz zaawansowane możliwości taktyczne. Hired Team: Trial jest hybrydą szybkiej gry akcji z produkcją nastawioną na taktyczne rozwiązywanie problemów. Stąd też w jednej chwili strzelamy w co popadnie, a w następnej planujemy kolejny skok, myśląc o wszystkich przeciwnościach.

Spolszczenie od 09.03.2023 zostało wyświetlone 11667 razy i pobrane 338. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz