Spolszczenie do:

Jagged Alliance 2: Urban Chaos

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP
Rozmiar: 6.55 mb
Aktualizacja: 3 lutego 2012
Liczba pobrań: 132
Ocena: -
Opis

Jagged Alliance 2: Urban Chaos to modyfikacja do podstawowej wersji gry – Jagged Alliance 2. Jest to największa i najbardziej popularna, a zarazem najlepiej dopracowana modyfikacja, jaka ujrzała światło dzienne. Oferuje zupełnie nową przygodę, a nawet unikalne intro otwierające grę. Produkcja zawiera tereny dotąd niedostępne dla użytkowników. Odwiedzimy zatem Danubię, owładniętą wojną domową i zamieszkami. Po raz kolejny staniemy na czele grupy najemników wyspecjalizowanych w wykonywaniu arcytrudnych zadań. Tytuł oferuje 250 nowych lokacji, na których spotkamy setki nowych postaci. Mamy możliwość nawiązania kontaktu z każdą z nich, wiele osób przekaże nam także ciekawe zadania do wykonania. Zupełnie nowa opowieść wprowadza także szereg unikalnych broni, nieobecnych do tej pory w serii. Fani produkcji będą wniebowzięci zawartością tej modyfikacji.

Spolszczenie obejmuje całość gry, wyłączając jedynie intro oraz outro. Szczegółowe informacje na jego temat znajdują się w archiwum pliku.

Spolszczenie od 10.03.2023 zostało wyświetlone 8317 razy i pobrane 222. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz