Spolszczenie do:

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1.03 mb
Aktualizacja: 4 lutego 2012
Liczba pobrań: 618
Ocena: -
Opis

Lineage II: The Chaotic Chronicles to gra z gatunku MMORPG osadzona w świecie fantasy. Jest to jedna z bardziej cenionych produkcji na świecie, ciesząca się ogromną popularnością wśród graczy. Świat gry został podzielony na trzy regiony: Elmora, Aden oraz Gracia. Gracze wcielają się w początkujących poszukiwaczy przygód i zaczynają w jednym z wyżej wymienionych regionów. Uniwersum Lineage oferuje wiele różnych ras, wśród których można wymienić ludzi, elfów, krasnoludów, czarnych elfów, a nawet kamaeli posiadających prawdziwe skrzydła. Klas postaci jest znacznie więcej, co daje multum możliwości, zważając na fakt, iż w późniejszym czasie każdy gracz decyduje także o dodatkowej podklasie. Jak na grę MMO przystało, świat gry jest wypełniony po brzegi NPCami, którzy obdarowują nas ciekawymi zadaniami. Przemierzając kolejne etapy, odwiedzimy zarówno zielone lasy, jak i piaskowe tereny pustynne. Zróżnicowanie to jedna z głównych zalet gry, sprawiająca, iż rozgrywka nie nudzi się przez kolejne godziny. W grudniu 2011 roku model produkcji został zmieniony na darmowy, tak więc każdy jest w stanie spróbować swoich sił w mistycznym świecie.

Spolszczenie zostało wykonane pod wersję gry 4.13. W przypadku innych wersji mogą występować błędy z poprawnym działaniem.

Spolszczenie od 11.03.2023 zostało wyświetlone 14802 razy i pobrane 598. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz