Spolszczenie do:

Mass Effect 2

Szczegółowe informacje
Licencja: gpl
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 31.21 mb
Aktualizacja: 21 stycznia 2012
Liczba pobrań: 17205
Ocena: 3.8
Opis

Mass Effect 2 to sequel produkcji BioWare. Grono fanów gra zyskała sobie już na etapie zapowiedzi – gry producenci zapowiedzieli, żeby nie usuwać zapisów z pierwszej części gry, ponieważ będą one miały wpływ na rozwój postaci w drugiej części Mass Effect, miłośnicy gry popadli w euforię. Wszystkie dobre przewidywania sprawdziły się w dniu premiery Mass Effect 2 – gra okazała się świetnym RTS – em z jeszcze bardziej rozbudowaną fabułą. Scenarzyści BioWare zadbali, aby gracze utrzymywali wysoki poziom gry od pierwszej do ostatniej minuty gry. Do końca finał jest niespodziewany, a zwroty akcji następują w najmniej oczekiwanych momentach.
Niestety, dla osób nie znających języka angielskiego, gra jest nie do przejścia. Skomplikowane dialogi uniemożliwiają osobom nie znającym angielskiego w stopniu komunikatywnym grę i przebrnięcie przez skomplikowaną fabułę, pełną wyczerpujących i ciekawych dialogów. Plik BIOGame_INT.tlk wklejamy do X:>>Mass Effect>> 2BioGame>>CookedPC
Pliki ME2_Opening_SunMid_INT.bik, a load_f80_INT.bik wklejamy do X:>>Mass>> Effect >>2BioGame>>Movies

Spolszczenie od 03.03.2023 zostało wyświetlone 35298 razy i ściągnięte 269. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz