Spolszczenie do:

NHL 09

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 65.83 mb
Aktualizacja: 15 lutego 2012
Liczba pobrań: 8402
Ocena: 4.2
Opis

Hokej to niezwykle widowiskowy sport, pełen efektownych zagrań i trzymający w napięciu do ostatnich sekund meczu. Jest to świetny materiał an grę, jednak wymagający dużego nakładu pracy. Zdecydowało się na to EA, a efekty są świetne.
Gra NHL to wierny symulator największej ligi hokejowej świata. Dzięki licznym trybom gry i ogromnej ilości licencji, gra nie jest monotonna. Same mecze są niesamowite i pełne akcji, ale cały okres przygotowawczy także jest zrobiony ciekawie. Każdy element gry jest dopracowany, dzięki czemu można wciągnąć się na naprawdę długo.
NHL 09, jak każda produkcja Electronic Arts, posiada przepiękną oprawę graficzną, pełną wiernych odwzorowań wszelkich detali. Dzięki temu w grze będziemy grali na przeróżnych, prawdziwych halach z całego świata, sterując zawodnikami wyglądającymi tak, jak w rzeczywistości. Realistyka gry świetnie komponuje się z grywalnością, dając kompletną produkcję, która zaspokoi pragnienia nawet najbardziej wymagających graczy.
Pobraną paczkę rozpakowujemy, a następnie uruchamiamy plik .exe i instalujemy na dysku twardym.

Spolszczenie od 13.03.2023 zostało wyświetlone 20842 razy i ściągnięte 156. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz