Spolszczenie do:

Outlast

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 40.34 mb
Aktualizacja: 26 kwietnia 2014
Liczba pobrań: 30925
Ocena: 3.9
Opis

„Outlast” to survival horror, którego akcja dzieje się na terenie USA w stanie Kolorado. Fabuła skupia się wokół niegdyś czynnego zakładu dla chorych psychicznie.

Gra to debiutancki projekt zespołu Red Barrels, założonego przez ludzi, którzy pracowali wcześniej nad takimi seriami jak Prince of Persia, Assassin’s Creed, Splinter Cell oraz Uncharted.
W Outlast wcielisz się w dziennikarza o imieniu Miles Upshur, który dostaje cynk, że w zakładzie dzieją się dziwne rzeczy. By odkryć prawdę, włamuje się on do ośrodka i szybko odkrywa, że na miejscu przeprowadzane są nie tylko zakazane eksperymenty medyczne, ale również bluźniercze rytuały. Bez żadnej broni, wyposażony wyłącznie w kamerę i kilka zapasowych baterii, Miles wkracza do budynku, który wita go krwawymi scenami niedawnej masakry. Ktoś – lub coś – zabija pensjonariuszy i personel ośrodka, a jedyni żyjący świadkowie tych przerażających zbrodni są zbyt mocno zaburzeni, by służyć jakąkolwiek pomocą.

Spolszczenie od 12.05.2023 zostało wyświetlone 34776 razy i pobrane 348. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz