Spolszczenie do:

The Elder Scrolls IV: Oblivion – The Lost Spires

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1.71 mb
Aktualizacja: 31 stycznia 2012
Liczba pobrań: 690
Ocena: 5
Opis

The Lost Spires to dość duża objętościowo modyfikacja do oryginalnej gry, dodająca sporo nowych, ciekawych rzeczy do świata Obliviona. Najważniejszym elementem uaktualnienia jest przede wszystkim nowa gildia Archeologów. Oferuje ona kilkunastogodzinną przygodę z nową frakcją, podczas której poznamy zarówno największe tajemnice tegoż bractwa, jak i ciekawą historię z nią związaną. The Lost Spires to także gratka dla domorosłych modderów, którzy znajdą tutaj dwa nowe, duże zestawy do tworzenia jaskiń. Nie zabrakło także mnóstwa tekstur, animacji oraz dźwięków, które z pewnością przydadzą się do tworzenia nowej zawartości gry. Autor moda – Leo Gura, pozostawił także notatkę z dalszymi ambicjami dotyczącymi rozbudowy projektu.

Spolszczenie w wersji 1.4 obejmuje wszystkie dialogi. Przetłumaczone zostały również instrukcje zawarte w folderze z łatką, a także plik FAQ oraz wcześniej wspomniany Post Mortem – czyli rozwinięcie projektu według autora.

Spolszczenie od 08.03.2023 zostało wyświetlone 36428 razy i ściągnięte 446. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz