Spolszczenie do:

The Elder Scrolls V: Skyrim

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 13.56 mb
Aktualizacja: 24 stycznia 2012
Liczba pobrań: 4235
Ocena: 4.4
Opis

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część znakomitej serii cRPG. Wcielamy się w niej w postać Smoczego Dziecka, którego przeznaczeniem jest zabijanie smoków oraz obrona mroźnej krainy przed tymi wielkimi bestiami. Skyrim oferuje rozległy, żyjący własnym życiem świat, po którym możemy poruszać się dowolnie. Gra posiada wątek główny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go w późniejszym czasie i zainteresować się innymi zadaniami, otrzymywanymi przez napotykane postacie.

Skyrim oferuje kilka ras, w które możemy się wcielić. Potężni Nordowie, parający się magią Czarni Elfowie czy chociażby strzelający z łuku Leśni Elfowie to tylko niektóre z możliwych wyborów. Gra nie posiada charakterystycznego podziału na klasy postaci. Każda umiejętność rozwija się w momencie, gdy z niej korzystamy, np. walczymy mieczem czy strzelamy z łuku. Daje to spore możliwości rozwoju własnej postaci. Każdy gracz jest w stanie stworzyć bohatera, który pasuje mu najbardziej.

Skyrim to także wspaniała oprawa graficzna, wzbogacona o niesamowitą ścieżkę dźwiękową, przygotowaną przez Jeremiego Soula. Każdy gracz będzie zadowolony z technicznej strony tytułu.

Spolszczenie należy przekopiować bezpośrednio do folderu z grą, podmieniając zawarte w nim pliki.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz