Kategoria: Internet

Download Accelerator Plus 5.3.9.6

spolszczenie do Download Accelerator Plus 5.3.9.6 dostępny na SPOLSZCZENIA.PL

Spolszczenie od 18.01.2012 zostało wyświetlone 32523 razy i ściągnięte 521. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Macromedia Dreamweaver 4

Spolszczenie do Macromedia Dreamweaver 4, narzędzia służącego do graficznego projektowania stron. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Spolszczenie od 10.08.2022 zostało wyświetlone 4619 razy i pobrane 208. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

GetRight 5.02

Spolszczenie doGetRight 5.02, program który wprowadza wsparcie dla pobieranych plików z internetu. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Spolszczenie od 09.08.2022 zostało wyświetlone 10192 razy i pobrane 407. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

MyIE2 0.8.350

Spolszczenie do MyIE2 0.8.350, dodatku usprawniającego prace Internet Eksplorera. Do pobrania na SPOLSZCZENIA.PL

Spolszczenie od 09.08.2022 zostało wyświetlone 2571 razy i pobrane 193. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

AdMuncher

Częściowe spolszczenie do AdMuncher – program do blokowania reklam.

Spolszczenie od 04.10.2016 zostało wyświetlone 8990 razy i ściągnięte 291. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Ad Muncher

Cześciowe spolszczenie / 80 % /do Ad Muncher. Pelna wersja portable
Rozpakować / jest z katalogiem /i cieszyć się internetem bez reklam
Sory za niektóre błędy w tłumaczeniu.
W miarę wolnego czasu reszta.

Spolszczenie od 03.06.2016 zostało wyświetlone 28459 razy i ściągnięte 436. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

aMule 2.3.1

aMule to program służący do obsługi sieci P2P. Korzysta on z popularnych modułów eDonkey oraz Kademlia. Aplikacja posiada kilka ciekawych opcji, zwiększających komfort użytkowania. Jedną z nich jest sieciowy interfejs, który pozwala na zdalne zarządzanie programem z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Użytkownik może to wykonać poprzez przeglądarkę internetową. Kolejną zaawansowaną funkcją jest możliwość wyszukiwania plików znajdujących się na serwerach sieci. Użytkownik może skorzystać z zaawansowanych opcji szukania – oprócz nazwy pliku i wielkości, istnieje możliwość wykorzystania operatorów logicznych AND, OR, NOT. aMule posiada również wbudowane statystyki, które informują nas o prędkości pobierania/wysyłania danych, jak i ilości ściągniętych plików. Istnieją także wtyczki wzbogacające aplikację o elementy społecznościowe. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, przez co idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z klientami P2P. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja, a następnie w opcjach zmienić język na polski.

Spolszczenie od 01.08.2012 zostało wyświetlone 9584 razy i pobrane 427. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

ApexDC++ 1.5.4

ApexDC++ to narzędzie służące jako klient sieci Direct Connect. Służy on do pobierania plików poprzez połączenie z wybranym użytkownikiem bądź też hubem. Pobierany plik jest przez program podzielony na segmenty, a każdy segment dodatkowo ściągany jest z wielu źródeł. Dzięki takiemu rozwiązaniu w znaczący sposób wzrasta prędkość pobierania. Użytkownik jest w stanie ograniczyć limit prędkości wysyłania bądź też pobierania. Istnieje również możliwość stworzenia zaawansowanych reguł, według których narzędzie będzie funkcjonować. Program posiada intuicyjny i przejrzysty interfejs, z którym poradzi sobie każdy, nawet początkujący użytkownik. Spolszczenie programu należy skopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

Spolszczenie od 26.07.2012 zostało wyświetlone 28189 razy i pobrane 262. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Araneae 5.0.0

Araneae to program służący jako edytor, przeznaczony głównie dla programistów. Aplikacja posiada kilka podstawowych funkcji, wśród których warto wymienić kolorowanie składni, podkreślenie błędów, numerowanie linii, otwieranie wielu dokumentów jednocześnie. Oprócz tego narzędzie to posiada gotowe kody HTML/ XHTML – dzięki temu w prosty sposób wkleimy do kodu obrazek, kolor wraz z jego kodem itp. Interesująca jest również możliwość wyszukiwania danej frazy i zastępowania ją inną, odpowiednią dla użytkownika. W wynikach wyszukiwania program podaje również numer linii, w której występuje dana fraza. Funkcjonalność Araneae można wzbogacić, instalując przeróżne paczki przygotowane przez fanów. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu extensions, który znajdziemy w miejscu zainstalowania aplikacji.

Spolszczenie od 26.07.2012 zostało wyświetlone 29060 razy i ściągnięte 419. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

CommView 6.1.678

CommView to program służący do szeroko pojętego monitorowania sieci. Przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników bądź po prostu tych, którzy lubią wiedzieć więcej na temat ich sieci. Program jest łatwy w użyciu, a jednocześnie posiada bardzo rozbudowane funkcje. Wśród nich warto wymienić przechwytywanie każdego ruchu sieciowego, aby stworzyć dokładny raport. Dowiadujemy się z niego o liście pakietów, połączeń sieciowych, protokołach stron oraz innych, ważnych statystykach. Dzięki temu użytkownik jest w stanie zdiagnozować swoją sieć i w razie problemów szybko zlokalizować przyczynę. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

Spolszczenie od 26.07.2012 zostało wyświetlone 33232 razy i ściągnięte 438. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!