Spolszczenie do:

aMule

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Linux
Rozmiar: 221 kb
Aktualizacja: 23 stycznia 2012
Liczba pobrań: 160
Ocena: -
Opis

aMule to program P2P pozwalający łączyć się z sieciami takimi jak eDonkey czy Kademlia. Pozwala on na przeglądanie zawartości serwerów i pobieranie wybranych materiałów z maksymalna prędkością, na jakie pozwala nam nasz operator Internetu.
aMule spośród innych programów tego typu wyróżnia niezwykle łatwy i przyjazny dla użytkownika interfejs. Użytkownik może go dowolnie konfigurować w zależności od jego potrzeb. Możemy ustawić, jakie parametry pliku chcemy przeglądać, co pozwoli nam na szybsze odnajdywanie interesujących nas materiałów. dodatkowo, dzięki braku zbędnych „bajerów”, aplikacja działa szybko, nie obciążając dodatkowo procesora. To z kolei pozwala na szybkie przeglądanie zasobów oraz jednoczesne przeglądanie i pobieranie plików.
Kolejnym atutem programu jest to, że jest zupełnie darmowy (na licencji Freeware), a także działa on na wszystkich systemach operacyjnych – od Windowsa 98 po Linuxa.
Spolszczenie umieszczamy w katalogu z aplikacją, a następnie zmieniamy domyślny język interfejsu w ustawieniach programu.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz