Spolszczenie do:

ChromePass

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1 kb
Aktualizacja: 21 lutego 2012
Liczba pobrań: 148
Ocena: -
Opis

Program ChromePass jest nieintegrującym w działanie aplikacji Google Chrome dodatek ułatwiający pracę z przeglądarką. Służy on do zapamiętywania loginów i haseł użytkowników korzystających z tejże przeglądarki. Program jest o wiele lepszy od aplikacji zaimplementowanej w oryginalną wersję przeglądarki Chrome. Po pierwsze, jest o wiele bezpieczniejszy, dzięki zewnętrznemu szyfrowaniu haseł. Ponadto, jest on znacznie prostszy w obsłudze niż domyślny program w przeglądarce.
Program jest bardzo lekki inie obciąża pracy komputera. Nie trzeba go instalować na dysku twardym, wystarczy uruchomić program i korzystać z niego.Wszelkie, zaszyfrowane najpierw, dane, możemy wyeksportować do zewnętrznego pliku HTML lub XML w dowolnym miejscu na dysku twardym naszego komputera.
Spolszczenie, po pobraniu na dysk twardy, rozpakowujemy do zewnętrznego folderu. Następnie wypakowany plik językowy zamieniamy z tym oryginalnym, dołączonym do oryginalnej wersji programu, a potem w ustawieniach aplikacji wybieramy język polski. po ponownym uruchomieniu Chrome Pass, program będzie w stu procentach poprawnie spolszczony.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz