Spolszczenie do:

Fast Raw File Copier Pro

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1.3 mb
Aktualizacja: 13 marca 2012
Liczba pobrań: 70
Ocena: -
Opis

Fast Raw to prosty, bezpłatny, ale za to bardzo funkcjonalny program narzędziowy służący do wszelkiego rodzaju kopiowania plików. Posiada on wiele funkcjonalności, dzięki którym jest doceniany przez licznych użytkowników. Jedna z nich jest możliwość kopiowania m.in. plików SAM, czy plików chronionych przez jadro systemu. Przenoszenie takich plików za pomocą tego programu jest banalnie proste i nie wymaga nadania mu żadnych uprawnień. Ponadto, program przyda się też do szybkiego stworzenia kopii zapasowej. Możliwe jest też kopiowanie całych katalogów, a nie tylko pojedynczych plików i rozmieszczanie ich w dowolny sposób na komputerze. Ponadto, program cechuje dokładny wskaźnik pozostałego czasy do sfinalizowania operacji, znacznie lepszy od Windowsowego.
Przewodnią cechą programu jest prostota obsługi, tak więc i instalacja spolszczenia jest łatwa. Pobrany plik wystarczy rozpakować do folderu z programem, a po ponownym uruchomieniu go już będziemy mogli cieszyć się pełną polonizacją, nie mająca wpływu na działanie oraz prędkość programu.

Spolszczenie od 28.03.2023 zostało wyświetlone 15885 razy i ściągnięte 237. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz