Spolszczenie do:

HTC Home

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 9 kb
Aktualizacja: 20 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 208
Ocena: -
Opis

HTC Home to dosyć nietypowy program. Jest to aplikacja działająca w formie widżetu wyświetlanego na pulpicie systemu Windows. Prezentuje ona aktualną godzinę oraz pogodę dla miejsca, w którym aktualnie przebywamy. Oprócz szczegółowej pogody na dany dzień, program wyświetla też skróconą prognozę na najbliższe siedem dni.
Program wyróżnia jedna cecha – jego wygląd jest maksymalnie zbliżony do dobrze znanego wszystkim posiadaczom smartphonów firmy HTC widżetu „Czas”. Oczywiście aplikacja ta jest o wiele bardziej rozbudowana od komórkowego „młodszego brata”. Wyświetlana pogoda to uśredniony wskaźnik pobierany z wielu portali pogodowych. Ponadto, mamy możliwość konfiguracji, jakie dane się wyświetlają. Widżet ten w wersji na komputery oferuje identyczny układ grafiki oraz nawet dźwięki, jak te znane ze smartphonów.
Co ważne, do poprawnego działania programu niezbędne jest zainstalowanie bibliotek .NETF Framework.
Pobrane spolszczenie umieszczamy pomiędzy innymi plikami językowymi, a następnie w opcjach programu wybieramy język polski. Po ponownym uruchomieniu komputera widżet będzie spolonizowany.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz