Spolszczenie do:

The Bat! Home Edition

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 6.71 mb
Aktualizacja: 17 lutego 2012
Liczba pobrań: 94
Ocena: -
Opis

The Bat to program pozwalający na swobodne zarządzanie skrzynką e-mail. Program obsługuje wszystkie najnowsze protokoły e-mailowe, jak i te starsze, dzięki czemu możemy go używać niezależnie od rodzaju posiadanej poczty. Ponadto, program wyróżnia szereg ciekawych funkcjonalności, które uprzyjemnią odbieranie poczty i wysyłanie maili.
Najważniejsza z nich jest doskonale sprawujący się filtrator SPAMu. Potrafi on oddzielić SPAM od zwykłych wiadomości. Dzięki temu nasza skrzynka pocztowa będzie wolna od niechcianych maili, ale też nie będą odrzucane normalne wiadomości.
Ponadto, program wyróżnia się łatwością i przystępnością obsługi (interfejs jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu najważniejsze funkcje mamy zawsze na wierzchu). Dzięki stałym aktualizacjom, program na bieżąco jest uaktualniany o dane takie jak wirusy, pod których katem skanuje wiadomości czy też najpopularniejszy SPAM.
Nawet instalacja spolszczenia jest łatwa – uruchamiamy instalację, w czasie której wskazujemy ścieżkę zapisu oryginalnego pliku, restartujemy program i cieszymy się polską wersją aplikacji.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz