Spolszczenie do:

uTorrent

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 958 kb
Aktualizacja: 17 lutego 2012
Liczba pobrań: 876
Ocena: -
Opis

Program u Torrent jest jednym z wielu klientów sieci BitTorrent. Cechuje go ponadprzeciętna szybkość. Generuje tak małe obciążenie procesora, że jego działanie praktycznie nie ma wpływu na pracę komputera. Lekkość tego programu umożliwia także szybszy transfer danych przy pobieraniu plików.
Aplikacja pozwala zarówno na uploadowanie, jak i pobieranie wielu plików jednocześnie, dzięki czemu możemy usprawnić pracę.
Program jest bardzo przyjemny w obsłudze oraz bardzo praktyczny, dzięki wielu, często używanym dodatkom, jak np. świetny czytnik RSS. Aplikacja jest też bezpieczna, ponieważ wszystkie wykonane za jego pomocą połączenia z Internetem są szyfrowane, co pozwala na zachowanie poufności naszych działań.
Pobrane spolszczenie instalujemy jak normalny plik .exe, wskazując w czasie instalacji ścieżkę zapisu pierwotnej wersji programu. Po restarcie aplikacji możemy cieszyć się w pełni spolonizowaną wersją programu. Patch językowy nie obciąża programu – nadal możemy korzystać z niego „w tle”, nie odczuwając skutków.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz