Kategoria: Multimedia

Wondershare Video Converter Ultimate 10

Po instalacji wejdź tam, gdzie został zinstalowany program, następnie do floderu: „Languages”.
Tam wklej plik: „Polski.dat”, z załączonego pakietu polonizacji.
Następnie otwórz folder „MediaServer” i tam wklej plik „Polski.dat” z załączeonego folderu o taj samej nazwie.
Zamknij wszystkie folderi i otwórz pragram.

W zakładce „Preference” wybierz język: Polski i zamknij program.
Po ponownym uruchomieniu, program będzie spolonizowany 🙂

Spolszczenie od 26.10.2017 zostało wyświetlone 2671 razy i ściągnięte 111. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Wondershare Video Converter Ultimate 9

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate

Znacznie więcej niż konwerter-konwersji, edytować, wzmocnienia, Pobierz, palić, organizować, przechwytywania i oglądać w ponad 150 formatów.

Spolszczenie od 10.12.2016 zostało wyświetlone 32278 razy i ściągnięte 456. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Adobe Lightroom 6.8

Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędne oprogramowanie profesjonalnego fotografa, zapewniając kompleksowy zestaw narzędzi fotografii cyfrowej, z mocą prostych jednego kliknięcia korekty do najnowocześniejszych zaawansowanych kontroli. Jest łatwa w użyciu aplikacja do regulowania, zarządzania i prezentowania dużych ilości fotografii cyfrowych. Organizowanie, przeglądanie i wprowadzić zmiany do klipów wideo. Play i przycinanie klipów, wyciąg z obrazów od nich, lub dostosować klipy z Szybki Opracowanie narzędzia. Tworzenie obrazów, które inspirują, informować i zachwyt. Tworzenie pięknych książek fotograficznych z obrazów z różnych łatwe do użycia szablonów zawartych w Adobe Photoshop Lightroom CC 2015. Prześlij swoją książkę do drukowania za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wydobyć wszystkie szczegóły, że aparat rejestruje w ciemnych cieni i jasnymi pasemkami. Adobe Photoshop Lightroom CC 2015 pozwala stworzyć niesamowite obrazy, które poruszają publiczność. Experiment nieustraszenie z state-of-the-art niszczących narzędzi edycyjnych. Łatwe zarządzanie wszystkie swoje obrazy. I pokazać swoje prace w układach elegancka druku, pokazy slajdów i galerii internetowych, a także na popularnych witryn udostępniania zdjęć. Wszystko z ciągu jednej szybkiej, intuicyjnej aplikacji. Teraz masz więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej, aby tworzyć wspaniałe obrazy w trudnym oświetleniu. Znajdź i zdjęć grupowych według lokalizacji, łatwo przypisać lokalizacje do zdjęć lub wykreślić fotograficzna podróż. Automatyczne wyświetlanie danych lokalizacji z aparatów obsługujących GPS i telefonów z aparatem.
Należy podmienić załączone pliki tekstowe na identyczne po instalacji, a następnie w preferencjach ustawić język francuski. Informacje, które pojawią się w zakładce Mapa będą po francusku, prócz nazwy miejscowości.

Spolszczenie od 10.12.2016 zostało wyświetlone 31905 razy i pobrane 107. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Corel PaintShop Pro X8 Spolszczenie (Aljot) V1.1

Przedstawiam kolejną odsłonę spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro X8 ( Ultimate ) V18.0.0.124
Wersja tłumaczenia: v1.1
Instrukcja instalacji w archiwum zip.

Link do filmu przedstawiający spolszczony program X7
(X8 wygląda tak samo)
https://www.youtube.com/watch?v=fUeXKR3INTM

Spolszczenie od 21.10.2015 zostało wyświetlone 38460 razy i pobrane 274. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Cool Reader 3.3.18

Spolszczenie do Cool Reader 3.3.18.
W katalogu programu katalog – res/i18n należy podmienić plik en.ini.

Spolszczenie od 19.03.2015 zostało wyświetlone 19512 razy i pobrane 565. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

SpolszczenieHD Video Converter Factory Pro

HD Video Converter Factory Pro to narzędzie przeznaczone do konwersji wszelkiego rodzaju klipów audio/video.
HD Video Converter Factory Pro obsługuje ponad 150 formatów audio/video w tym m.in.:
HD TS, HD ASF, HD AVI, HD MP4(High Profile H.264, MP4 VIDEO, H.264, Xvid), HD MOV, HD MPG, HD VOB, HD WMV, FLV, F4V, SWF ASF, MOV, M4V, MPG(NTSC/PAL/SECAM), MP4, WMV, MKV, AVI, VOB, YouTube, 3GP, 3G2, itd…

Spolszczenie od 29.06.2014 zostało wyświetlone 25215 razy i ściągnięte 348. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

CDRipper 2.86

CDRipper to proste narzędzie służące do zgrywania płyt audio CD na dysk twardy. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty muzyczne, dając użytkownikowi możliwość wyboru najodpowiedniejszego. Ciekawą funkcja CDRipper jest współpraca z muzyczną biblioteką freedb. Zrzucany przez użytkownika plik muzyczny nie jest opisany ze względu na brak takowych danych na płytach audio. Program odszukuje po długości ścieżki i wadze pliku odpowiadający opis i proponuje użyć go podczas ściągania. Oszczędza to sporo czasu potrzebnego na ręczne wklepanie danych. Program posiada przejrzysty interfejs podzielony na widoczne zakładki, dzięki czemu każdy użytkownik bezproblemowo poradzi sobie z jego obsługą. Spolszczenie należy skopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

Spolszczenie od 26.07.2012 zostało wyświetlone 19451 razy i ściągnięte 288. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

EvilLyrics 0.1.9 build 143

EvilLyrics to proste narzędzie funkcjonalne, pozwalające na wyszukanie w Internecie słów interesującej nas piosenki. Program jest zintegrowany z bazą tekstów, której liczba oscyluje wokół 15 milionów. Zasada działania jest bardzo prosta. Użytkownik wprowadza tytuł oraz wykonawcę, a program pobiera tekst i go wyświetla. Interesującą funkcja aplikacji jest również automatyczne ściąganie tekstu akuratnie odtwarzanego utworu. EvilLyrics obsługuje najpopularniejsze odtwarzacze muzyczne, wśród których można wymienić Winamp, Windows Media Player, iTunes, MusicMatch, Foobar, MediaMonkey, Real Player, QCD, XMPlay i AlbumPlayer. Narzędzie posiada także funkcję karaoke, która pozwoli wcielić się użytkownikom w śpiewające gwiazdy. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

Spolszczenie od 26.07.2012 zostało wyświetlone 35632 razy i pobrane 220. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Free CD Ripper 2.0

Free CD Ripper to darmowe narzędzie służące do zgrywania ścieżek dźwiękowych z audio CD. Co najważniejsze, program zgrywa muzykę na dysk bez konwertowania, czyli pozostawia je docelowo w WAV. Istnieje jednakże możliwość przekonwertowania na najpopularniejsze formaty dźwiękowe – MP3, OGG, FLAC a nawet MP3 VBR (o zmiennej wartości bitrate). Użytkownik jest w stanie ustalić pewne parametry podczas samej kompresji – między innymi decyduje o wskaźniku bitrate. Każdą ścieżkę można odpowiednio opisać, dodając nazwę wykonawcy, nazwę utworu oraz album. Program posiada również opcję sprawdzenia nazwy w Internecie. W tym celu wysyłany jest sygnał z danymi do bazy CDDB, gdzie na podstawie długości piosenki i sum kontrolnych podawany jest tytuł. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu Lang, znajdującego się w miejscu zainstalowania aplikacji.

Spolszczenie od 25.07.2012 zostało wyświetlone 42711 razy i ściągnięte 294. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

Free Video Converter 3.0.0.0

Free Video Converter to darmowy program służący do przetwarzania plików video. Aplikacja obsługuje całkiem spory zakres rozszerzeń video, do których zaliczają się między innymi AVI, MP4, PSP, 3GP, MKV, WMV, ASF, MOV, QuickTime, VCD, VOB. Dzięki temu w prosty sposób jesteśmy w stanie przystosować swoje video do działania na komputerze, czy też na stronie internetowej. W ostatnim czasie modne stały się także filmiki przeznaczone na tablety – program jak najbardziej sobie z nimi poradzi. Oprócz zwykłej konwersji, narzędzie pozwala także na ustalenie rodzaju kodeka wykorzystywanego przez video, rozmiaru obrazu, ilości klatek na sekundę czy też bitrate. Istnieje także możliwość przycięcia video do wymaganej długości oraz ustawienie własnej ścieżki dźwiękowej, z uprzednio zdefiniowanymi parametrami. Free Video Converter został zaopatrzony w wydajny silnik konwertujący, który dodatkowo pozwala na podgląd podczas pracy programu. Spolszczenie należy przekopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

Spolszczenie od 25.07.2012 zostało wyświetlone 7503 razy i pobrane 463. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!