KATEGORIA: Multimedia
Pokaż:
Sortuj według:

Nero Media Player

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera. Jest to propozycja dla osób, które oprócz standardowej funkcji odtwarzania audio, potrzebują kilku bardziej rozbudowanych modułów. Aplikacja ta pozwala bowiem na strumieniowanie mediów (między innymi odsłuch radiostacji internetowych), a także tworzenie play list ulubionych przez nas plików audio bądź też radiostacji internetowych. Nero Media Player obsługuje najpopularniejsze formaty dźwiękowe, do których zaliczamy między innymi MP3, WAV, AAC. Aplikacja została również zaopatrzona w funkcje rippowania płyt audio do formatu cyfrowego - MP3, HE-AAC, TwinVQ, WMA, WAV. Częstotliwość zgrywania oscyluje wokół zakresu 96- 320 KB/s. Spolszczenie programu posiada intuicyjny instalator, który przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

299 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

PicaJet Free 2.6.0.637

PicaJet Free 2.6.0.637 to zaawansowany program do przeglądania oraz zarządzania plikami multimedialnymi. Aplikacja pozwala między innymi na stworzenie miniaturek zdjęć, przeglądanie poprzez miniaturki, wysyłanie ulubionych zdjęć znajomym poprzez wbudowany program pocztowy, dodawanie napisów do grafiki, usuwanie efektu czerwonych oczu, segregację poprzez kategorie, tworzenie albumów, ocenianie zdjęć oraz zarządzanie wielkością/jakością zdjęcia. PicaJet pozwala także na szybki i prosty import własnych plików graficznych z aparatu bądź też kamery podłączonej do komputera, przenośnego dysku twardego, płyty DVD/CD jak i z folderu wskazanego na dysku twardym. Dzięki prostym funkcjom PicaJet jest jednym z bardziej rozpoznawalnych programów dla początkujących użytkowników, którym niepotrzebne są zaawansowane opcje edytorskie. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu Languages, znajdującego się w folderze głównym aplikacji. Następnie w opcjach programu należy wybrać język polski.

23 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

ProgDVB 6.85.8

ProgDVB 6.85.8 to program służący do obsługi telewizji cyfrowej. Za jego pomocą można także słuchać radia internetowego. Aby poprawnie odbierać programy telewizyjne, należy połączyć się poprzez satelitę cyfrową. Ewentualnie istnieje także możliwość oglądania danej telewizji przez Internet. ProgDVB obsługuje takie standardy cyfrowe, jak DVB-S (satellite), DVB-S2, DVB-C (cable), DVB-T, IPTV. Dostępna jest także opcja oglądania kanałów zakodowanych przez dostawcę, jednak do poprawnego wyświetlania potrzebne są dodatkowe pluginy, instalowane oddzielnie. Aplikacja obsługuje podstawowe możliwości, znane z dekoderów cyfrowych, a wśród nich możemy znaleźć: EPG, teletekst, napisy, nagrywanie z radia i TV, harmonogram zadań, obsługę Diseqc, obsługę wielu satelitów, filtry, ulubione czy chociażby obsługę wtyczek i pluginów. Pliki spolszczenia należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

94 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

REAPER 4.25

REAPER 4.25 to zaawansowane narzędzie służące do nagrywania oraz edycji ścieżki dźwiękowej. Dzięki wielu funkcjom programu użytkownik jest w stanie nie tylko nagrywać dźwięk, ale także edytować go, a nawet miksować. Główną zaletą aplikacji jest wsparcie dla wielu zaawansowanych pluginów oraz efektów, które w znaczny sposób wspomagają operacje na dźwiękach. Dzięki REAPER użytkownik jest w stanie stworzyć własny utwór, zmiksować dwa różne utwory do siebie, edytować je efektami dźwiękowymi czy też po prostu poprawić jakość ścieżki dźwiękowej. Możliwości tego narzędzia są tak naprawdę ograniczone jedynie inwencją twórczą użytkownika oraz jego umiejętnościami. Program obsługuje takie pluginy dźwiękowe, jak VST, VSTi, DX, DXi i AU. Dzięki zaawansowanym skryptom, które zostały wykorzystane przy programowaniu REAPERa, użytkownik jest w stanie zakodować dźwięk we własnym formacie muzycznym. Aplikacja obsługuje oczywiście najpopularniejsze formaty dźwiękowe, z MP3 i WAV na czele. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu LangPack, znajdującego się w miejscu, gdzie zainstalowana została aplikacja.

188 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

VideoCacheView 2.32

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji jest bardzo prosta – skrypt przeszukuje cache przeglądarki internetowej i wyodrębnia z niej pliki video, jakie wcześniej oglądaliśmy, surfując w sieci. Zapisuje je na dysku, by w późniejszym czasie była możliwość ich ponownego obejrzenia, jednak w trybie offline. Urządzenie to jest szczególnie przydatne dla użytkowników posiadających słabe łącze internetowe. Od teraz raz zbuforowany filmik na zawsze pozostanie na naszym dysku. Narzędzie współpracuje z najbardziej popularnymi przeglądarkami internetowymi - Internet Explorer, Google Chrome oraz te oparte na silniku Gecko. Do tych ostatnich zaliczyć można między innymi Firefoxa. Plik spolszczenia zawarty w paczce należy skopiować do folderu, w którym zainstalowany został program.

2 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

WebcamMax 7.6.5.2

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową. Program pozwala na modyfikację ilości klatek na sekundę poprzez nakładanie różnego rodzaju filtrów. Efekty są widoczne w komunikatorach internetowych, które uprzednio należy zdefiniować. Istnieje możliwość nadania uprawnień tylko wybranym programom. Aplikacja posiada bardzo przystępny w obsłudze interfejs, z którym problemów nie będzie miał żaden użytkownik. Wszelkie istotne informacje zostały zawarte w prawym panelu, tak, aby każdy był w stanie je zauważyć. Narzędzie oferuje także możliwość odtwarzania plików multimedialnych. Istnieje również funkcja podglądu aktualnego obrazu z kamery internetowej bądź też z fragmentu pulpitu, co szczególnie przydaje się podczas prowadzenia prezentacji. Aplikacja posiada szeroką bazę efektów specjalnych oraz filtrów, które możemy wykorzystać w swojej pracy. Plik Polish.lan ze spolszczenia kopiujemy do folderu langs7, który znajduje się w miejscu zainstalowania programu.

11 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

Winamp 5.63

Winamp to najpopularniejsze darmowe narzędzie służące do odtwarzania plików muzycznych, jak i filmowych. Poprzez wiele lat rozbudowany został o wiele dodatkowych opcji, które czynią go wyjątkowym kombajnem multimedialnym. Przy czym warto zaznaczyć, iż pożerane przez niego zasoby systemowe są naprawdę małe. Narzędzie to obsługuje większość popularnych formatów muzycznych i filmowych, jednak do poprawnego działania video w większości przypadków potrzebne są dodatkowe kodeki. Winamp oferuje także możliwość zgrywania plików audio zapisanych na płycie, przetwarzając je na pliki mp3, bądź też inne, wybrane przez użytkownika. Istnieje także operacja odwrotna – nagrywanie wybranych plików muzycznych na płytę. Narzędzie obsługuje także streamy nadawane przez Internet, co pozwala na cieszenie się radiem internetowym, a nawet telewizją. Spolszczenie zawiera instalator do wersji 5.63, który bezproblemowo przeprowadzi każdego użytkownika przez proces polonizacji.

2.05 mb | 2012-07-11

pobierz teraz

Online TV Player

Online TV Player to program, dzięki któremu możemy oglądać na swoim komputerze na żywo kanały telewizyjne z całego świata, bez konieczności posiadania tunera TV. Wystarczy połączenie z Internetem, aby cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych ulubionych stacji. Żaden operator cyfrowy nie da nam tak dużej dowolności - do wyboru mamy ponad 1000 kanałów, a stale dodawane są nowe. Ponadto, program obsługuje rozdzielczości 16:9 i Full HD, dzięki czemu przy odpowiednio szybkim łączu możemy cieszyć się najwyższą jakością programów, nierzadko lepszą niż an telewizorze (nie wszystkie telewizory są zgodne ze standardem Full HD). Ponadto, program udostępnia tez kanały dostępne na kanale cyfrowym, dzięki czemu nie musimy posiadać telewizora z tunerem - wystarczy komputer, tudzież podłączony do telewizora. Ponadto, program daje możliwość słuchania kilkuset stacji radiowych z całego świata, także w czasie rzeczywistym. Spolszczenie w formie pliku językowego, który należy pobrać a następnie umieścić pomiędzy innymi plikami językowi programu. potem wystarczy już tylko zmienić język na polski w opcjach Online TV Player.

11 kb | 2012-04-24

pobierz teraz

Free Video Converter

Free Video Converter to program służący do konwersji plików video. Program ma wbudowane wiele kodeków (m.in. AVI, MP4, PSP, 3GP, MKV, WMV, ASF, MOV, QuickTime, VCD, VOB), dzięki czemu zmienienie rozszerzenia pliku nie powinno sprawiać problemu nawet przy najrzadszych formatach. Program jest bardzo łatwy, dzięki czemu nie wiedząc, jaki format odtwarza np. nasza komórka, wystarczy ustawić konwertowanie dla danego modelu telefonu - program sam ustali najbardziej optymalny format wyjściowy. Aplikacja pozwala też na konwertowanie plików bez zmieniania jego formatu - możemy zmniejszyć wagę filmu bez zmiany długości (niższa jakość), czy też dodać ścieżkę dźwiękową do filmu. Program pozwala na podstawowe modyfikacje w nagraniach video. Dzięki prostej obsłudze, jest programem, który powinien zaspokoić potrzeby każdego filmowca-amatora, niedysponującego profesjonalnymi programami do obróbki video. Pobrane spolszczenie wypakowujemy na dysk twardy komputera, następnie umieszczamy w folderze z programem w katalogu lang. Po uruchomieniu programu i ustawieniu języka polskiego, mamy w pełni spolonizowana wersję aplikacji.

1 kb | 2012-04-18

pobierz teraz

Free CD Ripper

Free CD Ripper to program, który pozwala na bezstratne kopiowanie plików z dysków CD (nawet tych zabezpieczonych!), na dysk twardy komputera. Program wyróżnia możliwość zgrywania plików bez zmiany rozszerzenia oraz możliwość konwertowania plików na format MP3 bezpośrednio podczas zgrywania. Konwertowanie możemy też dowolnie konfigurować i tka możemy ustawić bitrate utworu, procentowy wskaźnik jakości czy też sam rodzaj kompresji. Program pozwala też na edycję informacji takich jak tytuł utworu, wykonawca, czy płyta z którego pochodzi zgrywany aktualnie utwór. Dane zapisywane są w postaci ID3Tagów i możemy je potem przeglądać w czasie odtwarzania muzyki. Program potrafi też samodzielnie wyszukiwać na podstawie melodii wykonawcę i tytuł utworu. Aplikacje pozwala też na nagrywanie utworów z dysku twardego komputera na dyski CD i DVD. Tu też twórcy dali nam kilka ciekawych opcji, jak np. kopie w postaci obrazów płyt.

2 kb | 2012-04-18

pobierz teraz
NAJLEPIEJ OCENIANE

spolszczenie do El Matador dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

"Dawnguard", to pierwszy oficjalny dodatek do wielkiego hitu...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do WALL-E. Gra dla dzieci oparta na motywach filmu...

Kategoria: Gry

spolszczenie do Big Scale Racing dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Red Faction: Guerrilla. Tytuł ten ponownie przenosi...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Lord of the Ring: War of the Ring. Strategia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Midtown Madness 2, szalonej wyścigówki, w której...

Kategoria: Gry

Victoria: Empire Under the Sun to piąta już część słynnej strategii...

Kategoria: Gry

Vivisector: Beast Inside to gra akcji z widokiem pierwszowosobowym,...

Kategoria: Gry

NAJPOPULARNIEJSZE

Kategoria: Gry

Far Cry 3
62785

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Call of Duty
38035

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z

Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędne oprogramowanie profesjonalnego fotografa, zapewniając kompleksowy...

Kategoria: Multimedia

Częściowe spolszczenie do AdMuncher - program do blokowania reklam.

Kategoria: Internet

Fabuła Assassin’s Creed: Liberation HD pokrywa się z tym, co oferował pierwowzór na konsolę PS Vita....

Kategoria: Gry

Amnesia: A Machine for Pigs to druga odsłona serii zapoczątkowanej przez studio Frictional Games, uznawane...

Kategoria: Gry

Alice: Madness Returns jest swoistą reinterpretacją prozy Lewisa Carolla, znanego z serii książek o młodej...

Kategoria: Gry

Plik localization.lang skopiuj do folderu z grą, w menu zmień język na polski. Wiodącą postacią kampanii...

Kategoria: Gry

Batman: Arkham Knight Czwarta część cyklu gier akcji z komiksowym superbohaterem w roli tytułowej. Tym...

Kategoria: Gry

„Battlefield 4”, zwany również „Battlefieldem 3.5”, nie definiuje na nowo gatunku shooterów, nie wywraca...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Batman: Arkham Origins: Znajdź plik steam_api znajdujący się w folderze Batman Arkham Origins/SinglePlayer/Binaries/Win32/. Plik...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Brothers - A Tale of Two Sons. Plik wrzucamy do katalogu: "Brothers A Tale of Two Sons\P13\Localization\INT"...

Kategoria: Gry

W BioShock Infinite wcielisz się w nieustępliwego Bookera DeWitt, byłego agenta Pinkerton, który wraz...

Kategoria: Gry

Pięcioro roślinnych stworzonek podejmuje desperacką próbę uratowania ostatniego nasionka macierzystego...

Kategoria: Gry

Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop...

Kategoria: Graficzne

Corel Paintshop Pro X9 (ULTIMATE) Jest to spolszczenie do wersji 19.1.0.29 (Update 3) Jeśli masz starszą...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Corel PaintShop Pro (Ultima) X8 Spolszczenie jest przeznaczone do wersji 18.1.0.67....

Kategoria: Graficzne

Przedstawiam kolejną odsłonę spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro X8 ( Ultimate ) V18.0.0.124 Wersja...

Kategoria: Multimedia

Przedstawiam nieoficjalne spolszczenie Programu Corel PaintShop Pro X7 Działa jedynie z aktualną wersją...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Cool Reader 3.3.18. W katalogu programu katalog - res/i18n należy podmienić plik e...

Kategoria: Multimedia

Gra utrzymana jest w klimatach poprzedniej odsłony, Deux Ex: Bunt Ludzkości, cechy charakterystyczne...

Kategoria: Gry

W trzeciej części Dead Space ponownie wcielisz się w rolę Issaca Clarke’a - inżyniera w pancerzu. Dzięki...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Dark Souls II, wielokrotnie nagradzanej gry RPG. Jeśli lubisz mroczny świat fantasy,...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Divinity: Grzech Pierworodny. Instalacja: 1.Z Rozpakowanego pliku "Spolszczenie...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Dead Island Riptide. Folder speechPL i plik DataEN.pak wklejamy do folderu "DI"

Kategoria: Gry

W grze wcielamy się w Wilsona, nieustraszonego naukowca-dżentelmena. Pewnego razu zostaje on uwięziony...

Kategoria: Gry

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, w Europa Universalis IV gracz wciela się w rolę szarej eminencji,...

Kategoria: Gry

Etherium to RTS w realiach science-fiction stworzony przez niezależne studio Tindalos Interactive. Wybieramy...

Kategoria: Gry

„Enslaved” nie jest typową młócką, w której tłuczemy hordy wrogów. Czasem trzeba ruszyć głową i skorzystać...

Kategoria: Gry

Znakomita strategia turowa 4X (odkrywaj, eksploatuj, rozszerzaj oraz eksterminuj). Eksploruj galaktyki...

Kategoria: Gry

Euro Truck Simulator 2 po polsku. Pobrany plik należy wkleić do folderu Moje Dokumenty/ Euro Truck Simulator...

Kategoria: Gry

Erunt to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowej rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie...

Kategoria: Narzędziowe

FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas,...

Kategoria: Gry

W "Far Cry 4" trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów...

Kategoria: Gry

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Celem gracza jest parcie w prawą stronę ekranu oraz...

Kategoria: Gry

Spolszczenia do Far Cry 3. Po wypakowaniu archium, uruchom plik "Far Cry 3 Wybór języka.exe". Aby wybrać...

Kategoria: Gry

Czy czujesz się na siłach, żeby poprowadzić regionalną drużynę do krajowych pucharów a nawet by wygrać...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Fifa 14. Jak wypadła kolejna odsłona popularnej gry? Przebieg meczów odzwierciedla to, co...

Kategoria: Gry

Akcja gry toczy się równolegle do wydarzeń z pierwszej powieści cyklu. W tym okresie w krainie Westeros...

Kategoria: Gry

Game of Thrones to produkcja cRPG francuskiego studia Cyanide bazująca na popularnej serii fantasy Pieśń...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gone Home.

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Gra o Tron: skopiuj do katalogu z zainstalowaną grą, po czym zmodyfikuj plik "/Moje...

Kategoria: Gry

Za pomocą aplikacji "winsetup" zmieniamy język na PL po wcześniejszym wklejeniu pliku Polish.tra do steam-->steamapps-->common-->Gemini...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gra o tron: Początek. Po pobraniu pliku, wypakuj archiwum, skopiuj wszystkie pliki do katalogu...

Kategoria: Gry

W ogólnych założeniach HD Edition jest identyczne ze swoim pierwowzorem. Nadal eksplorujemy magiczne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Hotline Miami. Po pobraniu, wypakuj archiwum, pliki spokiuj do folderu z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Hunted: Kuźnia Demona to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Grę cechuje dynamiczna...

Kategoria: Gry

Handy Backup to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych poszczególnych danych przechowywanych...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to aplikacja będąca widżetem instalowanym na pulpicie. Informuje nas ona o godzinie, która aktualnie...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to dosyć nietypowy program. Jest to aplikacja działająca w formie widżetu wyświetlanego na pulpicie...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą fabułą. Nie ma w grze chaotyczności...

Kategoria: Gry

IECacheView to niewielki i prosty w obsłudze programik, który przeszukuje pamięć podręczną przeglądarki...

Kategoria: Narzędziowe

ImgBurn to prosty program służący do wypalania obrazów płyt na dyskach CD, DVD, Blu-Ray, HD DVD. Aplikacja...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

Install Creator to bezpłatne narzędzie do tworzenia własnych procesów instalacyjnych, przydatnych podczas...

Kategoria: Narzędziowe

InstalledCodec to darmowy i prosty w obsłudze programik służący do sprawdzania biblioteki kodeków zainstalowanych...

Kategoria: Narzędziowe

IPInfoOffline to prosty programik służący do diagnozowania adresu IP bez podłączania się do sieci Internet....

Kategoria: Internet

jetAudio to darmowy program służący do odtwarzania plików muzycznych, zarówno z dysku twardego jak i...

Kategoria: Multimedia

JLC´s Internet TV to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych znajdujących się na dysku,...

Kategoria: Multimedia

Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69 to modyfikacja do standardowej wersji gry Jagged Alliance 2. Podstawowe...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2’005 to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Główne założenia produkcji...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Urban Chaos to modyfikacja do podstawowej wersji gry - Jagged Alliance 2. Jest to...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Renegade Republic to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Jest...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Kerbal Space Program. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos? Żaden pr...

Kategoria: Gry

KeePass Password Safe to prosty w obsłudze menedżer haseł. Jego działanie w znaczący sposób ułatwi nam...

Kategoria: Bezpieczeństwo

KOMPAS-3D LT to program służący do projektowania. Narzędzie posiada zestaw funkcji, które pozwalają na...

Kategoria: Graficzne

Knights of the Temple: Infernal Crusade to gra akcji z dużym naciskiem na walkę. Rozgrywka toczy się...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom to gra z gatunku strategicznych z mocnym naciskiem na aspekty...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion to kontynuacja gry strategicznej nastawionej na ekonomiczne...

Kategoria: Gry

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon....

Kategoria: Gry

W L.A. Noire wcielamy się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa usiłującego rozwiązać tajemniczą sprawę...

Kategoria: Gry

Ekstremalne i nieprzewidywalne warunki, które charakteryzują serię "Lost Planet" powracają surowe jak...

Kategoria: Gry

"LEGO Władca Pierścieni" bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Pobierz plik a następnie postępuj zgodnie z instrukcją...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Instrukcja: Skopiuj pierwszy katalog do głównego folderu...

Kategoria: Gry

Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid:...

Kategoria: Gry

Klasyczna bijatyka, standard gry nie odbiega od poprzednich wersji kultowego już tytułu. Dwóch zawodników...

Kategoria: Gry

W "Metal Gear Rising: Revengeance" wcielamy się w Jacka Raidena, znanego z "Metal Gear Solid 2: Sons...

Kategoria: Gry

Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi...

Kategoria: Gry

Odkryj na nowo znane ci już frakcje świata "Might & Magic" w zupełnie nowym stylu. "Duel of Champions"...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Mark of the Ninja. Po pobraniu, uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z wyświetlanymi...

Kategoria: Gry

Dokładne spolszczenie do gry Need For Speed II: Special Edition. Spolszczono około 98% gry, wyjątki: -...

Kategoria: Gry

Dzięki zastosowaniu silnika graficznego napędzającego m.in. grę Battlefield 4 oraz systemowi All-Drive,...

Kategoria: Gry

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera....

Kategoria: Multimedia

NeroVision Express to kombajn służący do obróbki video, muzyki i zdjęć. Pakiet programów zawiera w sobie...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

NetMeter to bardzo prosty programik służący do monitorowania przepustowości naszego łącza. Narzędzie...

Kategoria: Internet

NetResView to proste narzędzie służące do wyświetlania listy wszystkich zasobów sieciowych komputera....

Kategoria: Narzędziowe

Głównym bohaterem gry jest Ori, młody i niedoświadczony duch lasu, który podczas swojej długiej podróży...

Kategoria: Gry

Las Nibel umiera. Po tym jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, niezwykły...

Kategoria: Gry

Obcy: Izolacja to survival horror. Wydarzenia toczą się atmosferze ciągłego strachu i zagrożenia. Akcja...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry ogniem i mieczem dzikie pola (tylko napisy)

Kategoria: Gry

"Outlast" to survival horror, którego akcja dzieje się na terenie USA w stanie Kolorado. Fabuła skupia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Orcs Must Die! 2. Po pobraniu pliku, postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Kategoria: Gry

Jest to amatorskie spolszczenie do Production Line.Gra jest spolszczona w 85%.

Kategoria: Gry

Neoficjalne spolszczenie Pro Evolution Soccer 2014.

Kategoria: Gry

„Papers, Please” to symulator przejścia granicznego. Głównym zadaniem gracza jest sprawdzanie czy imigrant...

Kategoria: Gry

Prototype 2 to sequel gry akcji z 2009 roku. W tej części wcielamy się w postać Jamesa Hellera, który...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2013 wykonane na podstawie Pro Evolution Soccer 2012.

Kategoria: Gry

Instrukcja uruchomienia spolszczenia Portal 2: Edytuj plik Skidrow.ini (znajdujący się folderze z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Q10 1.2.21 to bardzo prosty programik z zakresu edycji tekstu. Jego możliwości sprowadzają się praktycznie...

Kategoria: Biurowe

Quake 4 to kolejna część znakomitej i rozpoznawalnej serii strzelanek pierwszoosobowych, których specyficzny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Quintessential Player Build. Odtwarzacz plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem....

Kategoria: Multimedia

Spolszczenie do Quake 4. Klasyka gier akcji. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona słynnej serii gier z gatunku survival horror tworzonych...

Kategoria: Gry

Gra stanowi miks typowego shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy...

Kategoria: Gry

"Remember Me" to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której wcielisz się w Nilin, byłą...

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations wydane zostało początkowo tylko na przenośną konsolę Nintendo. Po tym, jak...

Kategoria: Gry

Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Risen 2: Mroczne wody. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w pobranym pliku.

Kategoria: Gry

Jedna z najlepszych i najśmieszniejszych gier przygodowych LucasArts, bazująca na postaciach wykreowanych...

Kategoria: Gry

Cieszcie się zupełnie nową jakością gry dzięki zmienionym, bardziej realistycznym dialogom, ulepszonym...

Kategoria: Gry

Styx: Master of Shadows jest grą akcji z widokiem z perspektywy TPP. W grze wcielamy się w postać Styksa,...

Kategoria: Gry

Aby grać po polsku wystarczy wejść do folderu StyxGame, następnie w localization zamienić folder INT...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard. Dawnguard to pierwszy duży dodatek do gry Skyrim....

Kategoria: Gry

Witam, przedstawiam amatorskie spolszczenie do gry "Pixel Piracy".Testowane na wersji "5.02

Kategoria: Gry

W The Swapper wcielamy się w osobę, która znajduje się na opuszczonej stacji kosmicznej i próbuje odkryć,...

Kategoria: Gry

The Detail to epizodyczna policyjna przygodówka z tradycyjnym interfejsem point-n-click. Scenariusz gry...

Kategoria: Gry

Gra ma świetny humor i jest świetną interpretacją jaskini Platona. Każda postac przedstawia w zabawny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: 400 Days.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Stanley Parable.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: Survival Instinct. Pobrane archiwum wypakuj, pliki skopiuj do folderu...

Kategoria: Gry

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego...

Kategoria: Narzędziowe

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za...

Kategoria: Narzędziowe

uTorrent 3.2 to kolejny klient sieci BitTorrent, służący do bezpośredniej wymiany plików przez użytkowników....

Kategoria: Internet

Unreal: Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do znakomitej strzelanki pierwszoosobowej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej przez Electronic Arts, skupiająca...

Kategoria: Gry

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona serii produkowanej przez zespół Electronic Arts, dotyczącej...

Kategoria: Gry

Valiant Hearts: The Great War to osadzona w czasach I wojny światowej przygodowa gra akcji o rysunkowej,...

Kategoria: Gry

VCDEasy 3.1.0 to proste narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD, VCD oraz SVCD. Program pozwala...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji...

Kategoria: Multimedia

Volumouse 2.0 to program przeznaczony do kontrolowania dźwięku w systemie Windows. Nazwa malutkiego programu...

Kategoria: Narzędziowe

Vivisector: Beast Inside to gra akcji z widokiem pierwszowosobowym, przedstawiająca ciekawą fabułę, która...

Kategoria: Gry

Victoria: Empire Under the Sun to piąta już część słynnej strategii ekonomicznej – Europa Universalis....

Kategoria: Gry

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate Znacznie więcej niż konwerter-konwersji,...

Kategoria: Multimedia

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W nowej...

Kategoria: Gry

Skopiuj i wklej plik language.mbjr do: C:/Program Files/Lord of the Rings - War in the North/res/gamedata/ ...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Pobierz plik wiedzmin2pl.txt. Następnie pobierz wszystkie...

Kategoria: Gry

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową....

Kategoria: Multimedia

WhatInStartup to prosty programik służący do monitorowania aplikacji, które są uruchamiane wraz ze startem...

Kategoria: Narzędziowe

Zoo Tycoon 2 to kolejna już część znakomitej serii strategii ekonomicznych wyprodukowanych przez studio...

Kategoria: Gry

Zoo Tycoon to przedstawiciel gier z gatunku strategii ekonomicznych, wyprodukowany przez studio Blue...

Kategoria: Gry

Zeus: Gold Edition to edycja specjalna szóstej już części serii strategii ekonomicznych autorstwa Impressions...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Zoo Tycoon gry strategicznej gdzie stajesz się zarządcą Zoo. Dostępne na SPOLSZCZENI...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do ZipGenius 5, programu archiwizującego pliki. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Narzędziowe

Spolszczenie do Zoo Tycoon 2. Gra ekonomiczna w której naszym zadaniem jest prowadzenie Zoo. Dostępne...

Kategoria: Gry