Spolszczenie do:

Absolute StartUp

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP
Rozmiar: 150 kb
Aktualizacja: 20 stycznia 2012
Liczba pobrań: 136
Ocena: 4.33
Opis

Każdy z nas chce mieć szybki i wydajny komputer. Niestety, nawet regularne ulepszenia nie pomogą, jeśli komputera używamy często i intensywnie. Nieświadomie instalujemy masę programów, które skutecznie spowalniają prace naszego komputera
Najgorszy wpływ mają programy uruchamiające się przy starcie systemu operacyjnego. Są one uruchamiane bez naszej wiedzy i oprócz opóźniania momentu gotowości systemu do pracy, działają przez cały czas kiedy uruchomiony jest komputer, przez co zwalniają wszystkie inne działające programy.
Absolute StartUp pozwala zarządzać uruchamianymi przy starcie systemu programami. Oprócz podstawowych możliwości jak deinstalacja wybranych programów, możemy m.in. zarządzać, która aplikacja ma się włączyć przy zalogowaniu się do konkretnego profilu. Pozwala to na optymalizację komputera i zwiększenie komfortu pracy.
Dostępny tutaj patch językowy pozwala na dodanie do programu kilkudziesięciu programów, w tym języka polskiego. Wystarczy podmienić pobrany plik Language z plikiem dostępnym po pierwotnej instalacji.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz