Spolszczenie do:

CDex 1.70 beta 4

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 65 kb
Aktualizacja: 20 stycznia 2012
Liczba pobrań: 548
Ocena: 4
Opis

CDex to darmowy program służący do konwertowania różnego typu formatów muzycznych. Dzięki niemu możemy pracować na takich plikach, jak MP3, WAV, OGG, APE, VGF. Program ten nie tylko pozwala na zmianę formatu muzycznego, ale także na zrzucenie płyty audio na dysk twardy, wraz z możliwością opisania poszczególnych elementów albumu – nazwę utworów, wykonawcy czy chociażby wydawnictwa, w którym wydana została płyta. Dane na temat albumu są zapisywane dzięki wykorzystaniu biblioteki CDDB. CDex posiada także funkcję umożliwiającą nieznaczne poprawienie jakości plików muzycznych, poprzez eliminację trzasków i szumów. Interfejs jest przejrzysty, przygotowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Spolszczenie wypakowujemy do folderu „Lang”, gdzie zainstalowany jest program CDex. W opcjach programu wybieramy opcję „polish”, by cieszyć się polskim językiem.

Spolszczenie od 02.03.2023 zostało wyświetlone 17645 razy i pobrane 485. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz