Spolszczenie do:

Free Video Converter

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1 kb
Aktualizacja: 18 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 541
Ocena: 3.5
Opis

Free Video Converter to program służący do konwersji plików video. Program ma wbudowane wiele kodeków (m.in. AVI, MP4, PSP, 3GP, MKV, WMV, ASF, MOV, QuickTime, VCD, VOB), dzięki czemu zmienienie rozszerzenia pliku nie powinno sprawiać problemu nawet przy najrzadszych formatach. Program jest bardzo łatwy, dzięki czemu nie wiedząc, jaki format odtwarza np. nasza komórka, wystarczy ustawić konwertowanie dla danego modelu telefonu – program sam ustali najbardziej optymalny format wyjściowy.
Aplikacja pozwala też na konwertowanie plików bez zmieniania jego formatu – możemy zmniejszyć wagę filmu bez zmiany długości (niższa jakość), czy też dodać ścieżkę dźwiękową do filmu.
Program pozwala na podstawowe modyfikacje w nagraniach video. Dzięki prostej obsłudze, jest programem, który powinien zaspokoić potrzeby każdego filmowca-amatora, niedysponującego profesjonalnymi programami do obróbki video.
Pobrane spolszczenie wypakowujemy na dysk twardy komputera, następnie umieszczamy w folderze z programem w katalogu lang. Po uruchomieniu programu i ustawieniu języka polskiego, mamy w pełni spolonizowana wersję aplikacji.

Spolszczenie od 01.04.2023 zostało wyświetlone 4983 razy i ściągnięte 314. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz