Spolszczenie do:

Online TV Player

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 11 kb
Aktualizacja: 24 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 154
Ocena: -
Opis

Online TV Player to program, dzięki któremu możemy oglądać na swoim komputerze na żywo kanały telewizyjne z całego świata, bez konieczności posiadania tunera TV. Wystarczy połączenie z Internetem, aby cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych ulubionych stacji. Żaden operator cyfrowy nie da nam tak dużej dowolności – do wyboru mamy ponad 1000 kanałów, a stale dodawane są nowe. Ponadto, program obsługuje rozdzielczości 16:9 i Full HD, dzięki czemu przy odpowiednio szybkim łączu możemy cieszyć się najwyższą jakością programów, nierzadko lepszą niż an telewizorze (nie wszystkie telewizory są zgodne ze standardem Full HD).
Ponadto, program udostępnia tez kanały dostępne na kanale cyfrowym, dzięki czemu nie musimy posiadać telewizora z tunerem – wystarczy komputer, tudzież podłączony do telewizora.
Ponadto, program daje możliwość słuchania kilkuset stacji radiowych z całego świata, także w czasie rzeczywistym.
Spolszczenie w formie pliku językowego, który należy pobrać a następnie umieścić pomiędzy innymi plikami językowi programu. potem wystarczy już tylko zmienić język na polski w opcjach Online TV Player.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz