KATEGORIA: Narzędziowe
Pokaż:
Sortuj według:

Mail PassView

Mail PassView to bardzo mały i prosty w obsłudze programik służący do odzyskiwania haseł z popularnych klientów poczty elektronicznej. Narzędzie to okazuje się niezwykle przydatne w momencie, gdy zagubimy bądź też po prostu zapomnimy hasła do naszego klienta pocztowego, a posiadamy cenne dla nas wiadomości i niezwłocznie chcemy się do nich dostać. Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazują się wymagane informacje: nazwa konta, aplikacja, e-mail oraz serwer, typ serwera, nazwa użytkownika oraz hasło. Program obsługuje najpopularniejsze aplikacje pocztowe, wśród których można znaleźć Microsoft Outlook, IncrediMail, Eudora, Netscape 6.x/7.x, Mozilla Thunderbird, Yahoo! Mail, Hotmail/MSN mail. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

MessenPass

MessenPass to bardzo prosty programik służący do odzyskiwania hasła z wszelkiego rodzaju aplikacji służących do komunikacji z innymi użytkownikami. Po włączeniu programu wyświetli się lista użytkowników oraz przypisane do nich hasła dostępu. Program informuje nas, na jakim protokole dane hasło zostało zapisane oraz z jakiego programu komunikacyjnego korzystano. MessenPass obsługuje takie aplikacje, jak MSN Messenger, Windows Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger (Ver. 5.x i 6.x), Google Talk, ICQ Lite 4.x/5.x/2003, AOL Instant Messenger v4.6, AIM 6.x, AIM Pro, Trillian, Trillian Astra, Miranda, GAIM/Pidgin, MySpace IM, PaltalkScene oraz Digsby. Spolszczenie program należy skopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

Motherboard Monitor

Motherboard Monitor to proste narzędzie diagnostyczne, informujące nas o wielu ciekawych czynnikach naszego komputera. Dzięki tej aplikacji dowiemy się między innymi z jaką szybkością pracuje wiatrak komputera, jakie jest napięcie na zasilaczu oraz jaka panuje temperatura na płycie głównej. Narzędzie dostarcza wielu profesjonalnych informacji na temat procesora oraz pamięci RAM. Program posiada także ciekawą funkcję służącą do alarmowania użytkownika o nieprawidłowościach związanych z działaniem naszego komputera. Oprócz klasycznego alertu istnieje także możliwość wysłania e-maila, w którym użytkownik zostanie poinformowany np. o przegrzewającej się płycie głównej. Dzięki temu możemy monitorować stan naszego komputera będąc w zupełnie innym miejscu. Spolszczenie programu posiada intuicyjny instalator, który przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

390 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

MozillaCacheView

MozillaCacheView to bardzo prosty programik służący do odczytywania pamięci cache przeglądarek opartych na popularnym module – Firefox, NetScape oraz Mozilla. Program przeszukuje folder cache oraz tworzy szczegółowe zestawienie, z którego możemy się dowiedzieć o nazwie pliku, adresie URL, typie oraz rozmiarze pliku, nazwie serwera oraz ostatnich modyfikacjach wykonywanych na danym pliku. Użytkownik ma możliwość zaznaczenia interesujących go pozycji oraz przeniesienia ich do innego folderu, znajdującego się na dysku twardym. W taki sposób przeniesiemy między innymi filmik, który przed chwilą zbuforowaliśmy w przeglądarce internetowej. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

2 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

MyLastSearch

MyLastSearch to bardzo prosty w obsłudze programik służący do ujawniania ostatnich fraz wyszukiwanych w popularnych przeglądarkach internetowych. Aplikacja przeszukuje pliki cache kilku przeglądarek internetowych, wśród których możemy wymienić Mozillę Firefox, Google Chrome, Safari, Opera czy też Internet Explorer, a następnie zwraca wyniki w formacie przygotowanej tabelki. Z danych możemy odczytać między innymi czas, w którym dana fraza była wyszukiwana, z jakiej wyszukiwarki korzystano oraz z jakiej przeglądarki internetowej wysłane było zapytanie. MyLastSearch obsługuje najpopularniejsze wyszukiwarki, do których zaliczamy Google, Yahoo oraz MSN. Wyświetlone dane możemy zapisać w formie raportu jako plik txt bądź też html. Spolszczenie programu należy wkleić do folderu, w którym osadzona została aplikacja. MyLastSearch nie wymaga instalacji i jest w pełni darmowy.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

MyUninstaller

MyUninstaller to prosty programik służący do usuwania programów z systemu operacyjnego. Jest to alternatywa dla standardowego modułu „Dodaj lub usuń programy” systemu Windows. Działanie produktu jest bardzo proste i nie wymaga zaawansowanej wiedzy. Po odpaleniu aplikacji zostanie wyświetlona lista wszystkich programów, jakie zainstalowane zostały na dyskach twardych naszego komputera. Po zaznaczeniu interesującej nas opcji jesteśmy w stanie w prosty sposób usunąć taką aplikację. MyUninstaller doskonale radzi sobie także z wpisami w rejestrze systemowym, dlatego też używając ten program mamy gwarancję, że w systemie operacyjnym nie pozostały żadne śmieci związanie z nieistniejącymi już pozycjami. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

NetResView

NetResView to proste narzędzie służące do wyświetlania listy wszystkich zasobów sieciowych komputera. W ich skład wchodzą między innymi komputery w sieci, udostępnione dysku twarde, drukarki oraz foldery sieciowe. NetResView jest ciekawą alternatywą dla funkcji Moje miejsca sieciowe, dostępnej w systemie operacyjnym. W przeciwieństwie do tych wymienionych powyżej, potrafi on pokazać wszystkie zasoby sieciowe, zebrane z poszczególnych sieci, domen oraz grup roboczych. Wlicza on także zasoby konta admin oraz foldery ukryte odpowiednią funkcją. Wszystko to przedstawione zostało w postaci intuicyjnego menu. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu, w którym wgrana została aplikacja. NetResView nie wymaga instalacji.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

Network Password Recovery 1.31

Network Password Recovery to bardzo prosty programik służący do odzyskiwania haseł używanych drogą sieciową. Dzięki tej aplikacji użytkownik jest w stanie odzyskać hasła do takich programów jak Outlook 2003, wykorzystując konta pocztowe powstałe na serwerze Exchange Server, MSN Messenger, Windows Messenger czy chociażby Internet Explorer. Dzięki niemu odzyskamy także hasło do zdalnego logowania dla sieci LAN. Prosty i przyjemny w obsłudze interfejs sprawia, iż aplikacja ta jest przydatna dla każdego użytkownika, bez względu na stopień zaawansowania. Build programu został napisany pod nowsze systemy operacyjne i może mieć pewne problemy z działaniem na Windows 98 i Me. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowane zostało narzędzie do odzyskiwania haseł.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

OpenedFilesView v1.52

OpenedFilesView to bardzo prosty programik służący do wyświetlania wszystkich plików, które aktualnie są wykorzystywane przez poszczególne aplikacje w systemie Windows. Aplikacja tworzy listę plików z uwzględnieniem konkretnych informacji na ich temat. Dzięki temu dowiemy się między innymi o ścieżce pliku, atrybutach używanych podczas działania oraz przede wszystkim o nazwie procesu, który otwiera dany plik. OpenedFilesView pozwala na zamknięcie bądź też wstrzymanie wybranego przez użytkownika procesu. Dzięki prostej funkcji, istnieje także możliwość sporządzenia raportu z całości stanu plików, bądź też z wybranej części. Ze względu na ingerencję w procesy systemowe, program przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

OperaCacheView 1.40

OperaCacheView to bardzo prosty programik służący do przeglądania zawartości folderu cache w przeglądarce internetowej Opera. Pliki znajdujące się w folderze cache to tak zwane pliki podręczne, które zapisują się na określony czas i ułatwiają działanie poszczególnych stron internetowych. Opisywany program tworzy listę plików zawartych w cache, opisując je według pewnych standardów. Dzięki temu możemy dowiedzieć się kilka informacji na ich temat: adres URL, typ i rozmiar pliku czy czas ostatniego dostępu. OperaCacheView pozwala zaznaczyć jeden bądź też kilka takich plików i wyodrębnić je do innego folderu w przypadku, gdy przykładowo chcemy zapisać na dysk twardy aktualnie oglądany, zbuforowany film. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

2 kb | 2012-07-24

pobierz teraz
NAJLEPIEJ OCENIANE

spolszczenie do Download Accelerator Plus 5.3.9.6 dostępny na...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do Shift 2. Zostań najlepszym kierowcom wyścigowym....

Kategoria: Gry

spolszczenie do El Matador dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

"Dawnguard", to pierwszy oficjalny dodatek do wielkiego hitu...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do WALL-E. Gra dla dzieci oparta na motywach filmu...

Kategoria: Gry

spolszczenie do Big Scale Racing dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Red Faction: Guerrilla. Tytuł ten ponownie przenosi...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Lord of the Ring: War of the Ring. Strategia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Midtown Madness 2, szalonej wyścigówki, w której...

Kategoria: Gry

NAJPOPULARNIEJSZE

Kategoria: Gry

Far Cry 3
59409

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Call of Duty
36860

Kategoria: Gry

Mass Effect
35428

Kategoria: Gry

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z

Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędne oprogramowanie profesjonalnego fotografa, zapewniając kompleksowy...

Kategoria: Multimedia

Częściowe spolszczenie do AdMuncher - program do blokowania reklam.

Kategoria: Internet

Fabuła Assassin’s Creed: Liberation HD pokrywa się z tym, co oferował pierwowzór na konsolę PS Vita....

Kategoria: Gry

Amnesia: A Machine for Pigs to druga odsłona serii zapoczątkowanej przez studio Frictional Games, uznawane...

Kategoria: Gry

Alice: Madness Returns jest swoistą reinterpretacją prozy Lewisa Carolla, znanego z serii książek o młodej...

Kategoria: Gry

Plik localization.lang skopiuj do folderu z grą, w menu zmień język na polski. Wiodącą postacią kampanii...

Kategoria: Gry

Batman: Arkham Knight Czwarta część cyklu gier akcji z komiksowym superbohaterem w roli tytułowej. Tym...

Kategoria: Gry

„Battlefield 4”, zwany również „Battlefieldem 3.5”, nie definiuje na nowo gatunku shooterów, nie wywraca...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Batman: Arkham Origins: Znajdź plik steam_api znajdujący się w folderze Batman Arkham Origins/SinglePlayer/Binaries/Win32/. Plik...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Brothers - A Tale of Two Sons. Plik wrzucamy do katalogu: "Brothers A Tale of Two Sons\P13\Localization\INT"...

Kategoria: Gry

W BioShock Infinite wcielisz się w nieustępliwego Bookera DeWitt, byłego agenta Pinkerton, który wraz...

Kategoria: Gry

Pięcioro roślinnych stworzonek podejmuje desperacką próbę uratowania ostatniego nasionka macierzystego...

Kategoria: Gry

Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop...

Kategoria: Graficzne

Corel Paintshop Pro X9 (ULTIMATE) Jest to spolszczenie do wersji 19.1.0.29 (Update 3) Jeśli masz starszą...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Corel PaintShop Pro (Ultima) X8 Spolszczenie jest przeznaczone do wersji 18.1.0.67....

Kategoria: Graficzne

Przedstawiam kolejną odsłonę spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro X8 ( Ultimate ) V18.0.0.124 Wersja...

Kategoria: Multimedia

Przedstawiam nieoficjalne spolszczenie Programu Corel PaintShop Pro X7 Działa jedynie z aktualną wersją...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Cool Reader 3.3.18. W katalogu programu katalog - res/i18n należy podmienić plik e...

Kategoria: Multimedia

Gra utrzymana jest w klimatach poprzedniej odsłony, Deux Ex: Bunt Ludzkości, cechy charakterystyczne...

Kategoria: Gry

W trzeciej części Dead Space ponownie wcielisz się w rolę Issaca Clarke’a - inżyniera w pancerzu. Dzięki...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Dark Souls II, wielokrotnie nagradzanej gry RPG. Jeśli lubisz mroczny świat fantasy,...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Divinity: Grzech Pierworodny. Instalacja: 1.Z Rozpakowanego pliku "Spolszczenie...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Dead Island Riptide. Folder speechPL i plik DataEN.pak wklejamy do folderu "DI"

Kategoria: Gry

W grze wcielamy się w Wilsona, nieustraszonego naukowca-dżentelmena. Pewnego razu zostaje on uwięziony...

Kategoria: Gry

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, w Europa Universalis IV gracz wciela się w rolę szarej eminencji,...

Kategoria: Gry

Etherium to RTS w realiach science-fiction stworzony przez niezależne studio Tindalos Interactive. Wybieramy...

Kategoria: Gry

„Enslaved” nie jest typową młócką, w której tłuczemy hordy wrogów. Czasem trzeba ruszyć głową i skorzystać...

Kategoria: Gry

Znakomita strategia turowa 4X (odkrywaj, eksploatuj, rozszerzaj oraz eksterminuj). Eksploruj galaktyki...

Kategoria: Gry

Euro Truck Simulator 2 po polsku. Pobrany plik należy wkleić do folderu Moje Dokumenty/ Euro Truck Simulator...

Kategoria: Gry

Erunt to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowej rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie...

Kategoria: Narzędziowe

FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas,...

Kategoria: Gry

W "Far Cry 4" trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów...

Kategoria: Gry

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Celem gracza jest parcie w prawą stronę ekranu oraz...

Kategoria: Gry

Spolszczenia do Far Cry 3. Po wypakowaniu archium, uruchom plik "Far Cry 3 Wybór języka.exe". Aby wybrać...

Kategoria: Gry

Czy czujesz się na siłach, żeby poprowadzić regionalną drużynę do krajowych pucharów a nawet by wygrać...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Fifa 14. Jak wypadła kolejna odsłona popularnej gry? Przebieg meczów odzwierciedla to, co...

Kategoria: Gry

Akcja gry toczy się równolegle do wydarzeń z pierwszej powieści cyklu. W tym okresie w krainie Westeros...

Kategoria: Gry

Game of Thrones to produkcja cRPG francuskiego studia Cyanide bazująca na popularnej serii fantasy Pieśń...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gone Home.

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Gra o Tron: skopiuj do katalogu z zainstalowaną grą, po czym zmodyfikuj plik "/Moje...

Kategoria: Gry

Za pomocą aplikacji "winsetup" zmieniamy język na PL po wcześniejszym wklejeniu pliku Polish.tra do steam-->steamapps-->common-->Gemini...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gra o tron: Początek. Po pobraniu pliku, wypakuj archiwum, skopiuj wszystkie pliki do katalogu...

Kategoria: Gry

W ogólnych założeniach HD Edition jest identyczne ze swoim pierwowzorem. Nadal eksplorujemy magiczne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Hotline Miami. Po pobraniu, wypakuj archiwum, pliki spokiuj do folderu z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Hunted: Kuźnia Demona to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Grę cechuje dynamiczna...

Kategoria: Gry

Handy Backup to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych poszczególnych danych przechowywanych...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to aplikacja będąca widżetem instalowanym na pulpicie. Informuje nas ona o godzinie, która aktualnie...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to dosyć nietypowy program. Jest to aplikacja działająca w formie widżetu wyświetlanego na pulpicie...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą fabułą. Nie ma w grze chaotyczności...

Kategoria: Gry

IECacheView to niewielki i prosty w obsłudze programik, który przeszukuje pamięć podręczną przeglądarki...

Kategoria: Narzędziowe

ImgBurn to prosty program służący do wypalania obrazów płyt na dyskach CD, DVD, Blu-Ray, HD DVD. Aplikacja...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

Install Creator to bezpłatne narzędzie do tworzenia własnych procesów instalacyjnych, przydatnych podczas...

Kategoria: Narzędziowe

InstalledCodec to darmowy i prosty w obsłudze programik służący do sprawdzania biblioteki kodeków zainstalowanych...

Kategoria: Narzędziowe

IPInfoOffline to prosty programik służący do diagnozowania adresu IP bez podłączania się do sieci Internet....

Kategoria: Internet

jetAudio to darmowy program służący do odtwarzania plików muzycznych, zarówno z dysku twardego jak i...

Kategoria: Multimedia

JLC´s Internet TV to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych znajdujących się na dysku,...

Kategoria: Multimedia

Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69 to modyfikacja do standardowej wersji gry Jagged Alliance 2. Podstawowe...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2’005 to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Główne założenia produkcji...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Urban Chaos to modyfikacja do podstawowej wersji gry - Jagged Alliance 2. Jest to...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Renegade Republic to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Jest...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Kerbal Space Program. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos? Żaden pr...

Kategoria: Gry

KeePass Password Safe to prosty w obsłudze menedżer haseł. Jego działanie w znaczący sposób ułatwi nam...

Kategoria: Bezpieczeństwo

KOMPAS-3D LT to program służący do projektowania. Narzędzie posiada zestaw funkcji, które pozwalają na...

Kategoria: Graficzne

Knights of the Temple: Infernal Crusade to gra akcji z dużym naciskiem na walkę. Rozgrywka toczy się...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom to gra z gatunku strategicznych z mocnym naciskiem na aspekty...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion to kontynuacja gry strategicznej nastawionej na ekonomiczne...

Kategoria: Gry

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon....

Kategoria: Gry

W L.A. Noire wcielamy się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa usiłującego rozwiązać tajemniczą sprawę...

Kategoria: Gry

Ekstremalne i nieprzewidywalne warunki, które charakteryzują serię "Lost Planet" powracają surowe jak...

Kategoria: Gry

"LEGO Władca Pierścieni" bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Pobierz plik a następnie postępuj zgodnie z instrukcją...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Instrukcja: Skopiuj pierwszy katalog do głównego folderu...

Kategoria: Gry

Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid:...

Kategoria: Gry

Klasyczna bijatyka, standard gry nie odbiega od poprzednich wersji kultowego już tytułu. Dwóch zawodników...

Kategoria: Gry

W "Metal Gear Rising: Revengeance" wcielamy się w Jacka Raidena, znanego z "Metal Gear Solid 2: Sons...

Kategoria: Gry

Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi...

Kategoria: Gry

Odkryj na nowo znane ci już frakcje świata "Might & Magic" w zupełnie nowym stylu. "Duel of Champions"...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Mark of the Ninja. Po pobraniu, uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z wyświetlanymi...

Kategoria: Gry

Dokładne spolszczenie do gry Need For Speed II: Special Edition. Spolszczono około 98% gry, wyjątki: -...

Kategoria: Gry

Dzięki zastosowaniu silnika graficznego napędzającego m.in. grę Battlefield 4 oraz systemowi All-Drive,...

Kategoria: Gry

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera....

Kategoria: Multimedia

NeroVision Express to kombajn służący do obróbki video, muzyki i zdjęć. Pakiet programów zawiera w sobie...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

NetMeter to bardzo prosty programik służący do monitorowania przepustowości naszego łącza. Narzędzie...

Kategoria: Internet

NetResView to proste narzędzie służące do wyświetlania listy wszystkich zasobów sieciowych komputera....

Kategoria: Narzędziowe

Głównym bohaterem gry jest Ori, młody i niedoświadczony duch lasu, który podczas swojej długiej podróży...

Kategoria: Gry

Las Nibel umiera. Po tym jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, niezwykły...

Kategoria: Gry

Obcy: Izolacja to survival horror. Wydarzenia toczą się atmosferze ciągłego strachu i zagrożenia. Akcja...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry ogniem i mieczem dzikie pola (tylko napisy)

Kategoria: Gry

"Outlast" to survival horror, którego akcja dzieje się na terenie USA w stanie Kolorado. Fabuła skupia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Orcs Must Die! 2. Po pobraniu pliku, postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Kategoria: Gry

Jest to amatorskie spolszczenie do Production Line.Gra jest spolszczona w 85%.

Kategoria: Gry

Neoficjalne spolszczenie Pro Evolution Soccer 2014.

Kategoria: Gry

„Papers, Please” to symulator przejścia granicznego. Głównym zadaniem gracza jest sprawdzanie czy imigrant...

Kategoria: Gry

Prototype 2 to sequel gry akcji z 2009 roku. W tej części wcielamy się w postać Jamesa Hellera, który...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2013 wykonane na podstawie Pro Evolution Soccer 2012.

Kategoria: Gry

Instrukcja uruchomienia spolszczenia Portal 2: Edytuj plik Skidrow.ini (znajdujący się folderze z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Q10 1.2.21 to bardzo prosty programik z zakresu edycji tekstu. Jego możliwości sprowadzają się praktycznie...

Kategoria: Biurowe

Quake 4 to kolejna część znakomitej i rozpoznawalnej serii strzelanek pierwszoosobowych, których specyficzny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Quintessential Player Build. Odtwarzacz plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem....

Kategoria: Multimedia

Spolszczenie do Quake 4. Klasyka gier akcji. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona słynnej serii gier z gatunku survival horror tworzonych...

Kategoria: Gry

Gra stanowi miks typowego shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy...

Kategoria: Gry

"Remember Me" to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której wcielisz się w Nilin, byłą...

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations wydane zostało początkowo tylko na przenośną konsolę Nintendo. Po tym, jak...

Kategoria: Gry

Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Risen 2: Mroczne wody. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w pobranym pliku.

Kategoria: Gry

Jedna z najlepszych i najśmieszniejszych gier przygodowych LucasArts, bazująca na postaciach wykreowanych...

Kategoria: Gry

Cieszcie się zupełnie nową jakością gry dzięki zmienionym, bardziej realistycznym dialogom, ulepszonym...

Kategoria: Gry

Styx: Master of Shadows jest grą akcji z widokiem z perspektywy TPP. W grze wcielamy się w postać Styksa,...

Kategoria: Gry

Aby grać po polsku wystarczy wejść do folderu StyxGame, następnie w localization zamienić folder INT...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard. Dawnguard to pierwszy duży dodatek do gry Skyrim....

Kategoria: Gry

Witam, przedstawiam amatorskie spolszczenie do gry "Pixel Piracy".Testowane na wersji "5.02

Kategoria: Gry

W The Swapper wcielamy się w osobę, która znajduje się na opuszczonej stacji kosmicznej i próbuje odkryć,...

Kategoria: Gry

The Detail to epizodyczna policyjna przygodówka z tradycyjnym interfejsem point-n-click. Scenariusz gry...

Kategoria: Gry

Gra ma świetny humor i jest świetną interpretacją jaskini Platona. Każda postac przedstawia w zabawny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: 400 Days.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Stanley Parable.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: Survival Instinct. Pobrane archiwum wypakuj, pliki skopiuj do folderu...

Kategoria: Gry

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego...

Kategoria: Narzędziowe

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za...

Kategoria: Narzędziowe

uTorrent 3.2 to kolejny klient sieci BitTorrent, służący do bezpośredniej wymiany plików przez użytkowników....

Kategoria: Internet

Unreal: Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do znakomitej strzelanki pierwszoosobowej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej przez Electronic Arts, skupiająca...

Kategoria: Gry

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona serii produkowanej przez zespół Electronic Arts, dotyczącej...

Kategoria: Gry

Valiant Hearts: The Great War to osadzona w czasach I wojny światowej przygodowa gra akcji o rysunkowej,...

Kategoria: Gry

VCDEasy 3.1.0 to proste narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD, VCD oraz SVCD. Program pozwala...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji...

Kategoria: Multimedia

Volumouse 2.0 to program przeznaczony do kontrolowania dźwięku w systemie Windows. Nazwa malutkiego programu...

Kategoria: Narzędziowe

Vivisector: Beast Inside to gra akcji z widokiem pierwszowosobowym, przedstawiająca ciekawą fabułę, która...

Kategoria: Gry

Victoria: Empire Under the Sun to piąta już część słynnej strategii ekonomicznej – Europa Universalis....

Kategoria: Gry

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate Znacznie więcej niż konwerter-konwersji,...

Kategoria: Multimedia

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W nowej...

Kategoria: Gry

Skopiuj i wklej plik language.mbjr do: C:/Program Files/Lord of the Rings - War in the North/res/gamedata/ ...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Pobierz plik wiedzmin2pl.txt. Następnie pobierz wszystkie...

Kategoria: Gry

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową....

Kategoria: Multimedia

WhatInStartup to prosty programik służący do monitorowania aplikacji, które są uruchamiane wraz ze startem...

Kategoria: Narzędziowe

Zoo Tycoon 2 to kolejna już część znakomitej serii strategii ekonomicznych wyprodukowanych przez studio...

Kategoria: Gry

Zoo Tycoon to przedstawiciel gier z gatunku strategii ekonomicznych, wyprodukowany przez studio Blue...

Kategoria: Gry

Zeus: Gold Edition to edycja specjalna szóstej już części serii strategii ekonomicznych autorstwa Impressions...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Zoo Tycoon gry strategicznej gdzie stajesz się zarządcą Zoo. Dostępne na SPOLSZCZENI...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do ZipGenius 5, programu archiwizującego pliki. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Narzędziowe

Spolszczenie do Zoo Tycoon 2. Gra ekonomiczna w której naszym zadaniem jest prowadzenie Zoo. Dostępne...

Kategoria: Gry