KATEGORIA: Narzędziowe
Pokaż:
Sortuj według:

PasswordFox 1.31

PasswordFox 1.31 to prosty w obsłudze program współpracujący z popularną przeglądarką internetową – Mozilla Firefox. Dzięki temu urządzeniu użytkownik jest w stanie wyświetlić wszystkie nazwy użytkowników oraz hasła zapisane w przeglądarce. Domyślnie aplikacja obsługuje jedynie aktualnie wybrany profil, jednak w prosty sposób istnieje możliwość zmienienia profilu i przejrzenia haseł dla innego użytkownika. Program wyświetla następujące dane związane z hasłem: indeks rekordu, strona www, nazwa użytkownika, hasło, pole nazwy, pole hasła i plik Signons. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu, w którym zainstalowana została aplikacja.

1 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

PHP Designer 7.2.5

PHP Designer 7.2.5 to potężne narzędzie programistyczne, wspomagające pracę z językami kodowania PHP, CSS, HTML oraz JavaScript, co czyni je idealną propozycją dla twórców stron internetowych. Aplikacja oferuje wiele funkcji, które przydają się podczas kodowania. Dla początkujących programistów, którzy dopiero uczą się PHP, program podpowiada kolejne składnie. PHP Designer zawiera auto-uzupełnianie składni, inteligentne podświetlenie poszczególnych funkcji, a także kolorowanie składni. W kod źródłowy wbudowano także praktyczny poradnik, pozwalający na zaznajomienie się z językiem programowania. PHP Designer wspiera takie Frameworki, jak jQuery, Ext JS, YUI, Dojo, MooTools, Prototype, co pozwala na późniejsze debugowanie w popularnych przeglądarkach internetowych – Mozilla Firefox, Google Chrome czy też Internet Explorer. Program pozwala na pracę z plikami poprzez moduł FTP. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu Languages, znajdującego się w miejscu zainstalowania aplikacji. Następnie w opcjach należy wybrać język polski.

33 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

PingInfoView 1.28

PingInfoView 1.28 to bardzo prosty programik służący do pingowania określonych hostów bądź też stron internetowych. Jego działanie zakłada sprawdzenie jakości łącza oraz serwera wpisanego przez użytkownika. Możliwości programu pozwalają na ustalenie czasu pomiędzy kolejnymi próbami pingowania. PingInfoView potrafi pingować jednocześnie wiele hostów oraz stron internetowych. Wyniki dla poszczególnych testów wyświetlane są w przejrzystej tabeli, w której możemy przeczytać o czasie reakcji (ping w ms), utraconych pakietach, przerwach w emisji itp. Zestawienie można zapisać w postaci pliku na dysku twardym bądź też przenieść do schowka w celu dalszego użycia. Program nie wymaga instalacji, tak więc idealnie nadaje się do zapisania na pamięci zewnętrznej flash. Spolszczenie programu należy rozpakować do folderu, w którym umiejscowiona została aplikacja.

2 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

ProduKey 1.53

ProduKey 1.53 to bardzo prosty programik służący do odzyskiwania klucza CD bądź też serial key z programów firmy Microsoft. Narzędzie okazuje się niezwykle przydatne w przypadku, gdy zagubimy swój klucz do jednego z popularnych programów: MS-Office, Windows, Exchange Server, oraz SQL Server. Normalnie należałoby się kontaktować z firmą Microsoft, dzięki temu programowi wystarczy jedno kliknięcie, aby odzyskać swój klucz i być w stanie zainstalować aplikację ponownie w niedalekiej przyszłości. ProduKey nie wymaga instalacji, wystarczy przekopiować go na dysk twardy, dzięki czemu idealnie nadaje się jako narzędzie przenoszone na zewnętrznej pamięci flash. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu, w którym została umieszczona aplikacja.

1 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

RegScanner 1.85

RegScanner 1.85 to mały i prosty w obsłudze program służący do przeszukiwania rejestru i wynajdywania interesujących nas wpisów. Aplikacja obsługuje wiele możliwości wyszukiwania, a kryteria dostosowywane przez użytkownika są bardzo zaawansowane. Dodatkowo, RegScanner posiada możliwość edycji wyszukanych wcześniej wpisów. Aby tego dokonać, należy kliknąć dwa razy lewym przyciskiem myszy na interesujący nas wpis i dokonać daleko idącej edycji. Narzędzie posiada także możliwość filtrowania wyszukiwanych przez nas kluczy. Program nie wymaga dodatkowej instalacji i doskonale nadaje się do przenoszenia na pamięciach flash. Spolszczenie aplikacji należy wypakować do folderu, w którym znajduje się RegScanner.

2 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

Resource Hacker 3.6.0

Resource Hacker 3.6.0 to bardzo prosty programik służący do edycji plików systemowych Win32, do których zaliczamy DLL, EXE, OCX, CPL, SRC. Dzięki tej aplikacji użytkownik jest w stanie zmienić nazwę menu, eksportować, importować oraz edytować elementy multimedialne danego pliku (ikony, dźwięki), modyfikować tekst który wyświetla się w okienkach dialogowych, jak i na samych przyciskach. Istnieje także opcja wizualnej edycji poszczególnych okienek – między innymi zmiana czcionki, koloru, ustawienia poszczególnych przycisków itp. Program nie posiada tyle opcji, co jego komercyjni bracia, jednak do domowego użytku w zupełności powinien wystarczyć, a należy nadmienić, iż aplikacja jest darmowa. Dlatego też Resource Hacker jest programem wiodącym prym w swojej dziedzinie. Spolszczenie posiada intuicyjny instalator, który przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

121 kb | 2012-07-13

pobierz teraz

RunAsDate v1.11

RunAsDate v1.11 to prosty w obsłudze programik służący do uruchamiania innych aplikacji z datą, którą uprzednio określimy. Należy jednak nadmienić, iż RunAsDate nie modyfikuje systemowej daty, którą się posługujemy, a jedynie aplikuje zakłamany czas dla programu, który wybierzemy. Dzięki temu możemy korzystać z narzędzi, których darmowe użytkowanie jest ograniczone czasowo. RunAsDate zmienia datę, dzięki czemu program nie odlicza dni pozostałych do końca wersji próbnej. Program pozwala na uruchomienie wielu aplikacji jednocześnie bez żadnych powikłań. Należy przy tym pamiętać, iż data systemowa jest prawdziwa, a oszukiwane są wybrane programy. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym narzędzie zostało zainstalowane.

555 b | 2012-07-13

pobierz teraz

SearchMyFiles 2.20

SearchMyFiles 2.20 to prosty program, który stanowi swoistą alternatywę dla wbudowanego modułu szukającego w systemie Windows. Względem swojego protoplasty, posiada on znacznie bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania. Dany plik możemy odnaleźć, stosując następujące kryteria: ostatnia modyfikacja, utworzone w dniu, ostatni dostępny czas, przez atrybuty pliku, przez zawartość plików (wyszukiwanie tekstowe lub binarne), oraz rozmiar pliku. Dzięki zaawansowanym opcjom odstawia on daleko w tyle moduł systemu Windows, pozwalając na bardzo dokładne zakreślenie obszaru poszukiwań. Aplikacja nie pozostawia w rejestrze żadnego śladu użytkowania, dlatego idealnie nadaje się jako narzędzie przenośne, magazynowane na zewnętrznej pamięci flash. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

2 kb | 2012-07-13

pobierz teraz

ServiWin 1.35

ServiWin 1.35 to bardzo prosty programik służący do zestawiania wszystkich sterowników, jakie zostały zainstalowane na naszym komputerze. Prosty i przejrzysty w obsłudze, pozwala na przegląd listy sterowników, oraz na ewentualne zatrzymanie i wznowienie pracy danego urządzenia. Dzięki temu w prosty sposób możemy zarządzać listą plików wspomagających działanie systemu oraz w razie potrzeby możemy zatrzymać działanie niechcianego sterownika. Narzędzie pozwala tworzyć zestawienia, które zapisywane są w postaci html na dysku twardym. Bilans taki można później przejrzeć w bardzo wygodny i prosty sposób, korzystając z dowolnej przeglądarki internetowej. Spolszczenie ServiWin należy przekopiować do folderu, w którym zainstalowany został opisywany program.

1 kb | 2012-07-13

pobierz teraz

ShellExView 1.70

ShellExView 1.70 to prosty programik służący do modyfikacji rozszerzeń powłoki systemu Windows. Jego działanie dodaje specjalne funkcje do programów, które uaktywniają się po kliknięciu na ikonę programu prawym przyciskiem myszy. Dzięki temu użytkownik jest w stanie edytować aktualne funkcje bądź też dodać nowe, wedle własnych upodobań. Przykładowo, po edytowaniu plików skojarzonych z WinRarem, można w specjalnym menu dodać dodatkowe funkcje, które zostaną wyświetlone po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. ShellExView wyświetla wszystkie powłoki rozszerzeń i pozwala na ich dowolną modyfikację. Spolszczenie należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został opisywany program.

2 kb | 2012-07-13

pobierz teraz
NAJLEPIEJ OCENIANE

spolszczenie do Download Accelerator Plus 5.3.9.6 dostępny na...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do Shift 2. Zostań najlepszym kierowcom wyścigowym....

Kategoria: Gry

spolszczenie do El Matador dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

"Dawnguard", to pierwszy oficjalny dodatek do wielkiego hitu...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do WALL-E. Gra dla dzieci oparta na motywach filmu...

Kategoria: Gry

spolszczenie do Big Scale Racing dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Red Faction: Guerrilla. Tytuł ten ponownie przenosi...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Lord of the Ring: War of the Ring. Strategia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Midtown Madness 2, szalonej wyścigówki, w której...

Kategoria: Gry

NAJPOPULARNIEJSZE

Kategoria: Gry

Far Cry 3
59409

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Call of Duty
36860

Kategoria: Gry

Mass Effect
35428

Kategoria: Gry

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z

Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędne oprogramowanie profesjonalnego fotografa, zapewniając kompleksowy...

Kategoria: Multimedia

Częściowe spolszczenie do AdMuncher - program do blokowania reklam.

Kategoria: Internet

Fabuła Assassin’s Creed: Liberation HD pokrywa się z tym, co oferował pierwowzór na konsolę PS Vita....

Kategoria: Gry

Amnesia: A Machine for Pigs to druga odsłona serii zapoczątkowanej przez studio Frictional Games, uznawane...

Kategoria: Gry

Alice: Madness Returns jest swoistą reinterpretacją prozy Lewisa Carolla, znanego z serii książek o młodej...

Kategoria: Gry

Plik localization.lang skopiuj do folderu z grą, w menu zmień język na polski. Wiodącą postacią kampanii...

Kategoria: Gry

Batman: Arkham Knight Czwarta część cyklu gier akcji z komiksowym superbohaterem w roli tytułowej. Tym...

Kategoria: Gry

„Battlefield 4”, zwany również „Battlefieldem 3.5”, nie definiuje na nowo gatunku shooterów, nie wywraca...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Batman: Arkham Origins: Znajdź plik steam_api znajdujący się w folderze Batman Arkham Origins/SinglePlayer/Binaries/Win32/. Plik...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Brothers - A Tale of Two Sons. Plik wrzucamy do katalogu: "Brothers A Tale of Two Sons\P13\Localization\INT"...

Kategoria: Gry

W BioShock Infinite wcielisz się w nieustępliwego Bookera DeWitt, byłego agenta Pinkerton, który wraz...

Kategoria: Gry

Pięcioro roślinnych stworzonek podejmuje desperacką próbę uratowania ostatniego nasionka macierzystego...

Kategoria: Gry

Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop...

Kategoria: Graficzne

Corel Paintshop Pro X9 (ULTIMATE) Jest to spolszczenie do wersji 19.1.0.29 (Update 3) Jeśli masz starszą...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Corel PaintShop Pro (Ultima) X8 Spolszczenie jest przeznaczone do wersji 18.1.0.67....

Kategoria: Graficzne

Przedstawiam kolejną odsłonę spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro X8 ( Ultimate ) V18.0.0.124 Wersja...

Kategoria: Multimedia

Przedstawiam nieoficjalne spolszczenie Programu Corel PaintShop Pro X7 Działa jedynie z aktualną wersją...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Cool Reader 3.3.18. W katalogu programu katalog - res/i18n należy podmienić plik e...

Kategoria: Multimedia

Gra utrzymana jest w klimatach poprzedniej odsłony, Deux Ex: Bunt Ludzkości, cechy charakterystyczne...

Kategoria: Gry

W trzeciej części Dead Space ponownie wcielisz się w rolę Issaca Clarke’a - inżyniera w pancerzu. Dzięki...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Dark Souls II, wielokrotnie nagradzanej gry RPG. Jeśli lubisz mroczny świat fantasy,...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Divinity: Grzech Pierworodny. Instalacja: 1.Z Rozpakowanego pliku "Spolszczenie...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Dead Island Riptide. Folder speechPL i plik DataEN.pak wklejamy do folderu "DI"

Kategoria: Gry

W grze wcielamy się w Wilsona, nieustraszonego naukowca-dżentelmena. Pewnego razu zostaje on uwięziony...

Kategoria: Gry

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, w Europa Universalis IV gracz wciela się w rolę szarej eminencji,...

Kategoria: Gry

Etherium to RTS w realiach science-fiction stworzony przez niezależne studio Tindalos Interactive. Wybieramy...

Kategoria: Gry

„Enslaved” nie jest typową młócką, w której tłuczemy hordy wrogów. Czasem trzeba ruszyć głową i skorzystać...

Kategoria: Gry

Znakomita strategia turowa 4X (odkrywaj, eksploatuj, rozszerzaj oraz eksterminuj). Eksploruj galaktyki...

Kategoria: Gry

Euro Truck Simulator 2 po polsku. Pobrany plik należy wkleić do folderu Moje Dokumenty/ Euro Truck Simulator...

Kategoria: Gry

Erunt to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowej rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie...

Kategoria: Narzędziowe

FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas,...

Kategoria: Gry

W "Far Cry 4" trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów...

Kategoria: Gry

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Celem gracza jest parcie w prawą stronę ekranu oraz...

Kategoria: Gry

Spolszczenia do Far Cry 3. Po wypakowaniu archium, uruchom plik "Far Cry 3 Wybór języka.exe". Aby wybrać...

Kategoria: Gry

Czy czujesz się na siłach, żeby poprowadzić regionalną drużynę do krajowych pucharów a nawet by wygrać...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Fifa 14. Jak wypadła kolejna odsłona popularnej gry? Przebieg meczów odzwierciedla to, co...

Kategoria: Gry

Akcja gry toczy się równolegle do wydarzeń z pierwszej powieści cyklu. W tym okresie w krainie Westeros...

Kategoria: Gry

Game of Thrones to produkcja cRPG francuskiego studia Cyanide bazująca na popularnej serii fantasy Pieśń...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gone Home.

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Gra o Tron: skopiuj do katalogu z zainstalowaną grą, po czym zmodyfikuj plik "/Moje...

Kategoria: Gry

Za pomocą aplikacji "winsetup" zmieniamy język na PL po wcześniejszym wklejeniu pliku Polish.tra do steam-->steamapps-->common-->Gemini...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gra o tron: Początek. Po pobraniu pliku, wypakuj archiwum, skopiuj wszystkie pliki do katalogu...

Kategoria: Gry

W ogólnych założeniach HD Edition jest identyczne ze swoim pierwowzorem. Nadal eksplorujemy magiczne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Hotline Miami. Po pobraniu, wypakuj archiwum, pliki spokiuj do folderu z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Hunted: Kuźnia Demona to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Grę cechuje dynamiczna...

Kategoria: Gry

Handy Backup to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych poszczególnych danych przechowywanych...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to aplikacja będąca widżetem instalowanym na pulpicie. Informuje nas ona o godzinie, która aktualnie...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to dosyć nietypowy program. Jest to aplikacja działająca w formie widżetu wyświetlanego na pulpicie...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą fabułą. Nie ma w grze chaotyczności...

Kategoria: Gry

IECacheView to niewielki i prosty w obsłudze programik, który przeszukuje pamięć podręczną przeglądarki...

Kategoria: Narzędziowe

ImgBurn to prosty program służący do wypalania obrazów płyt na dyskach CD, DVD, Blu-Ray, HD DVD. Aplikacja...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

Install Creator to bezpłatne narzędzie do tworzenia własnych procesów instalacyjnych, przydatnych podczas...

Kategoria: Narzędziowe

InstalledCodec to darmowy i prosty w obsłudze programik służący do sprawdzania biblioteki kodeków zainstalowanych...

Kategoria: Narzędziowe

IPInfoOffline to prosty programik służący do diagnozowania adresu IP bez podłączania się do sieci Internet....

Kategoria: Internet

jetAudio to darmowy program służący do odtwarzania plików muzycznych, zarówno z dysku twardego jak i...

Kategoria: Multimedia

JLC´s Internet TV to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych znajdujących się na dysku,...

Kategoria: Multimedia

Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69 to modyfikacja do standardowej wersji gry Jagged Alliance 2. Podstawowe...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2’005 to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Główne założenia produkcji...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Urban Chaos to modyfikacja do podstawowej wersji gry - Jagged Alliance 2. Jest to...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Renegade Republic to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Jest...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Kerbal Space Program. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos? Żaden pr...

Kategoria: Gry

KeePass Password Safe to prosty w obsłudze menedżer haseł. Jego działanie w znaczący sposób ułatwi nam...

Kategoria: Bezpieczeństwo

KOMPAS-3D LT to program służący do projektowania. Narzędzie posiada zestaw funkcji, które pozwalają na...

Kategoria: Graficzne

Knights of the Temple: Infernal Crusade to gra akcji z dużym naciskiem na walkę. Rozgrywka toczy się...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom to gra z gatunku strategicznych z mocnym naciskiem na aspekty...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion to kontynuacja gry strategicznej nastawionej na ekonomiczne...

Kategoria: Gry

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon....

Kategoria: Gry

W L.A. Noire wcielamy się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa usiłującego rozwiązać tajemniczą sprawę...

Kategoria: Gry

Ekstremalne i nieprzewidywalne warunki, które charakteryzują serię "Lost Planet" powracają surowe jak...

Kategoria: Gry

"LEGO Władca Pierścieni" bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Pobierz plik a następnie postępuj zgodnie z instrukcją...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Instrukcja: Skopiuj pierwszy katalog do głównego folderu...

Kategoria: Gry

Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid:...

Kategoria: Gry

Klasyczna bijatyka, standard gry nie odbiega od poprzednich wersji kultowego już tytułu. Dwóch zawodników...

Kategoria: Gry

W "Metal Gear Rising: Revengeance" wcielamy się w Jacka Raidena, znanego z "Metal Gear Solid 2: Sons...

Kategoria: Gry

Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi...

Kategoria: Gry

Odkryj na nowo znane ci już frakcje świata "Might & Magic" w zupełnie nowym stylu. "Duel of Champions"...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Mark of the Ninja. Po pobraniu, uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z wyświetlanymi...

Kategoria: Gry

Dokładne spolszczenie do gry Need For Speed II: Special Edition. Spolszczono około 98% gry, wyjątki: -...

Kategoria: Gry

Dzięki zastosowaniu silnika graficznego napędzającego m.in. grę Battlefield 4 oraz systemowi All-Drive,...

Kategoria: Gry

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera....

Kategoria: Multimedia

NeroVision Express to kombajn służący do obróbki video, muzyki i zdjęć. Pakiet programów zawiera w sobie...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

NetMeter to bardzo prosty programik służący do monitorowania przepustowości naszego łącza. Narzędzie...

Kategoria: Internet

NetResView to proste narzędzie służące do wyświetlania listy wszystkich zasobów sieciowych komputera....

Kategoria: Narzędziowe

Głównym bohaterem gry jest Ori, młody i niedoświadczony duch lasu, który podczas swojej długiej podróży...

Kategoria: Gry

Las Nibel umiera. Po tym jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, niezwykły...

Kategoria: Gry

Obcy: Izolacja to survival horror. Wydarzenia toczą się atmosferze ciągłego strachu i zagrożenia. Akcja...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry ogniem i mieczem dzikie pola (tylko napisy)

Kategoria: Gry

"Outlast" to survival horror, którego akcja dzieje się na terenie USA w stanie Kolorado. Fabuła skupia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Orcs Must Die! 2. Po pobraniu pliku, postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Kategoria: Gry

Jest to amatorskie spolszczenie do Production Line.Gra jest spolszczona w 85%.

Kategoria: Gry

Neoficjalne spolszczenie Pro Evolution Soccer 2014.

Kategoria: Gry

„Papers, Please” to symulator przejścia granicznego. Głównym zadaniem gracza jest sprawdzanie czy imigrant...

Kategoria: Gry

Prototype 2 to sequel gry akcji z 2009 roku. W tej części wcielamy się w postać Jamesa Hellera, który...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2013 wykonane na podstawie Pro Evolution Soccer 2012.

Kategoria: Gry

Instrukcja uruchomienia spolszczenia Portal 2: Edytuj plik Skidrow.ini (znajdujący się folderze z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Q10 1.2.21 to bardzo prosty programik z zakresu edycji tekstu. Jego możliwości sprowadzają się praktycznie...

Kategoria: Biurowe

Quake 4 to kolejna część znakomitej i rozpoznawalnej serii strzelanek pierwszoosobowych, których specyficzny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Quintessential Player Build. Odtwarzacz plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem....

Kategoria: Multimedia

Spolszczenie do Quake 4. Klasyka gier akcji. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona słynnej serii gier z gatunku survival horror tworzonych...

Kategoria: Gry

Gra stanowi miks typowego shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy...

Kategoria: Gry

"Remember Me" to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której wcielisz się w Nilin, byłą...

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations wydane zostało początkowo tylko na przenośną konsolę Nintendo. Po tym, jak...

Kategoria: Gry

Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Risen 2: Mroczne wody. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w pobranym pliku.

Kategoria: Gry

Jedna z najlepszych i najśmieszniejszych gier przygodowych LucasArts, bazująca na postaciach wykreowanych...

Kategoria: Gry

Cieszcie się zupełnie nową jakością gry dzięki zmienionym, bardziej realistycznym dialogom, ulepszonym...

Kategoria: Gry

Styx: Master of Shadows jest grą akcji z widokiem z perspektywy TPP. W grze wcielamy się w postać Styksa,...

Kategoria: Gry

Aby grać po polsku wystarczy wejść do folderu StyxGame, następnie w localization zamienić folder INT...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard. Dawnguard to pierwszy duży dodatek do gry Skyrim....

Kategoria: Gry

Witam, przedstawiam amatorskie spolszczenie do gry "Pixel Piracy".Testowane na wersji "5.02

Kategoria: Gry

W The Swapper wcielamy się w osobę, która znajduje się na opuszczonej stacji kosmicznej i próbuje odkryć,...

Kategoria: Gry

The Detail to epizodyczna policyjna przygodówka z tradycyjnym interfejsem point-n-click. Scenariusz gry...

Kategoria: Gry

Gra ma świetny humor i jest świetną interpretacją jaskini Platona. Każda postac przedstawia w zabawny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: 400 Days.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Stanley Parable.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: Survival Instinct. Pobrane archiwum wypakuj, pliki skopiuj do folderu...

Kategoria: Gry

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego...

Kategoria: Narzędziowe

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za...

Kategoria: Narzędziowe

uTorrent 3.2 to kolejny klient sieci BitTorrent, służący do bezpośredniej wymiany plików przez użytkowników....

Kategoria: Internet

Unreal: Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do znakomitej strzelanki pierwszoosobowej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej przez Electronic Arts, skupiająca...

Kategoria: Gry

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona serii produkowanej przez zespół Electronic Arts, dotyczącej...

Kategoria: Gry

Valiant Hearts: The Great War to osadzona w czasach I wojny światowej przygodowa gra akcji o rysunkowej,...

Kategoria: Gry

VCDEasy 3.1.0 to proste narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD, VCD oraz SVCD. Program pozwala...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji...

Kategoria: Multimedia

Volumouse 2.0 to program przeznaczony do kontrolowania dźwięku w systemie Windows. Nazwa malutkiego programu...

Kategoria: Narzędziowe

Vivisector: Beast Inside to gra akcji z widokiem pierwszowosobowym, przedstawiająca ciekawą fabułę, która...

Kategoria: Gry

Victoria: Empire Under the Sun to piąta już część słynnej strategii ekonomicznej – Europa Universalis....

Kategoria: Gry

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate Znacznie więcej niż konwerter-konwersji,...

Kategoria: Multimedia

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W nowej...

Kategoria: Gry

Skopiuj i wklej plik language.mbjr do: C:/Program Files/Lord of the Rings - War in the North/res/gamedata/ ...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Pobierz plik wiedzmin2pl.txt. Następnie pobierz wszystkie...

Kategoria: Gry

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową....

Kategoria: Multimedia

WhatInStartup to prosty programik służący do monitorowania aplikacji, które są uruchamiane wraz ze startem...

Kategoria: Narzędziowe

Zoo Tycoon 2 to kolejna już część znakomitej serii strategii ekonomicznych wyprodukowanych przez studio...

Kategoria: Gry

Zoo Tycoon to przedstawiciel gier z gatunku strategii ekonomicznych, wyprodukowany przez studio Blue...

Kategoria: Gry

Zeus: Gold Edition to edycja specjalna szóstej już części serii strategii ekonomicznych autorstwa Impressions...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Zoo Tycoon gry strategicznej gdzie stajesz się zarządcą Zoo. Dostępne na SPOLSZCZENI...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do ZipGenius 5, programu archiwizującego pliki. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Narzędziowe

Spolszczenie do Zoo Tycoon 2. Gra ekonomiczna w której naszym zadaniem jest prowadzenie Zoo. Dostępne...

Kategoria: Gry