KATEGORIA: Narzędziowe
Pokaż:
Sortuj według:

ShellMenuView 1.20

ShellMenuView 1.20 to mały i przydatny programik służący do edytowania menu Windows, które uaktywnia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Czasami dzieje się tak, iż poszczególne programy wrzucają swoje odnośniki do tegoż menu, a sama lista potrafi przybrać niewyobrażalne rozmiary. ShellMenuView służy do usuwania niechcianych skrótów, które pojawiają się w naszym menu. Aplikacja nie wymaga instalacji i jest bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Po użyciu tegoż narzędzia nasze menu kontekstowe wreszcie przybierze formę, jaka nam odpowiada. Pliki spolszczenia należy wypakować do folderu, w którym umieszczony został program.

1 kb | 2012-07-13

pobierz teraz

SniffPass 1.11

SniffPass 1.11 to darmowy programik, służący do przechwytywania bądź też odzyskiwania haseł przechodzących przez kartę sieciową. Tak przechwycone hasło wyświetlane jest na ekranie komputera, dzięki czemu użytkownik może je w spokoju zapisać. Aplikacja wychwytuje hasła z popularnych protokołów internetowych, do których zaliczyć możemy między innymi POP3, IMAP4, SMTP, FTP i HTTP. Dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać utracone hasło do poczty, strony WWW czy chociażby serwera FTP, na którym przechowujemy dane. Program nie wymaga dodatkowej instalacji. Spolszczenie aplikacji należy przekopiować do folderu, w którym umieszczony został SniffPass.

1 kb | 2012-07-13

pobierz teraz

StrokeIt 0.9.7

StrokeIt 0.9.7 to bardzo prosty programik służący do uczenia myszy gestów. Każdy gest wykonujemy, mając wciśnięty prawy przycisk myszy. Dzięki temu możemy przypisać do danego gestu/ruchu myszy konkretną funkcję. Aplikacja posiada wiele zdefiniowanych ruchów. Przykładowo jeśli nakreślimy literę C, zamknie nam się aktywne okno. Aplikacja została przystosowana do wielu programów uniwersalnie, jednak posiada także osobne funkcje dla poszczególnych narzędzi – np. Winamp, mIRC czy Photoshop. Istnieje także możliwość określenia własnych gestów dla poszczególnych programów. W przypadku, gdy chcemy na chwilę wyłączyć działanie gestów, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonkę znajdującą się w trayu. Aplikacja może kolidować z innymi narzędziami o podobnym działaniu. Spolszczenie programu posiada intuicyjny instalator, który przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

59 kb | 2012-07-12

pobierz teraz

Switch Off 3.4.1.880

Switch Off to bardzo prosty programik służący do wyłączania komputera. Przydatny szczególnie dla zapominalskich osób, którym zdarza się pójść spać bez wyłączenia swojej maszyny. Jego działanie pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Switch Off jest bardzo prosty w obsłudze. Po instalacji osadza się w trayu, do którego mamy dostęp prawym przyciskiem myszy. Ustawiamy, o której godzinie komputer ma zostać wyłączony oraz określamy cykliczność tej akcji. Możemy zatem ustawić, aby każdego dnia o godzinie 23 komputer się wyłączał automatycznie. Aplikacja oprócz podstawowej funkcji, posiada także kilka zaawansowanych opcji. Wśród nich możemy wymienić między innymi możliwość zerwania połączenia dial-up o określonej godzinie, wylogowanie się z systemu, zablokowanie aplikacji czy nawet restart komputera. Switch Off posiada także opcję zdalnego kierowania programem z innego miejsca. Wystarczy skonfigurować odpowiednio porty. Spolszczenie należy rozpakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

1 kb | 2012-07-12

pobierz teraz

True Launch Bar 6.1

True Launch Bar 6.1 to podręczna aplikacja służąca do modyfikacji paska szybkiego uruchamiania w systemie Windows. Zmienia ona zarówno użytkowość, jak i wygląd samego paska. Program pozwala utworzyć specjalne menu, w którym grupowane będą skróty szybkiego uruchamiania. Ponadto istnieje możliwość utworzenia wirtualnego folderu, w którym przechowywane będą skróty. Menu jest w pełni interaktywne i wysuwalne, obsługuje także metodę przeciągnij i upuść. True Launch Bar został wyposażony w szereg skórek, które upiększą wygląd naszego Windowsa. Do modyfikacji paska możemy także dodać możliwość zaimplementowania aktualnej prognozy pogody, siły sygnału sieci bezprzewodowej, ilości pozostałej energii w baterii laptopa itp. Spolszczenie programu posiada intuicyjny instalator, który bezproblemowo przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

94 kb | 2012-07-12

pobierz teraz

Types 2.0.7

Types 2.0.7 to aplikacja służąca do zarządzania rozszerzeniami plików. Jest on niezwykle prosty w obsłudze, przystosowany także dla początkujących użytkowników. Aby zarządzać rozszerzeniami naszych plików, wystarczy w głównym oknie kliknąć lewym przyciskiem myszy i przejść do pracy. Rozszerzenia dostępne na liście można filtrować według ich klas, co znacznie ułatwia poruszanie się po liście. Program pozwala na zmianę ikony dla danego typu rozszerzenia oraz zmianę domyślnych programów do ich obsługi. Dodatkowo, użytkownik jest w stanie określić, które rozszerzenia mają być widoczne dla eksploratora Windows, a które nie. Istnieje również opcja korzystania z systemu DDE. Do poprawnego działania narzędzie wymaga bibliotek .NET Framework przynajmniej w wersji 2.0. Spolszczenie należy rozpakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

927 b | 2012-07-12

pobierz teraz

Unreal Commander 0.96 build 787

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego naszego komputera. Narzędzie umożliwia masową zmianę nazw poszczególnych plików, posiada możliwość podglądu dysków twardych w dwóch okienkach na styl starego MS-DOS, zaawansowane wyszukiwanie czy chociażby synchronizację plików. Przenoszenie, kopiowanie oraz usuwanie odbywa się w tle, nie przeszkadzając użytkownikowi w innych czynnościach. Program obsługuje także archiwa plików, do których zaliczyć można ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR i LHA. Istnieje możliwość ich dowolnej modyfikacji bez ingerencji zewnętrznych programów archiwizujących. Unreal Commander posiada także wbudowanego klienta FTP, służącego do łączenia się z zewnętrznymi dyskami sieciowymi. Spolszczenie należy rozpakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

17 kb | 2012-07-12

pobierz teraz

USBDeview 2.11

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za pomocą portu USB. Aplikacja wyświetla urządzenia, które aktualnie działają za pośrednictwem USB. Program informuje także użytkownika o wszelakich urządzeniach, które w przeszłości były podłączane do komputera. Narzędzie wyświetla informacje na temat dostępnych urządzeń – nazwę urządzenia, model, opis, typ, numer seryjny oraz także datę i czas podłączenia danego urządzenia. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym. Dla wymagających użytkowników przygotowana została także możliwość sporządzenia raportu z przeprowadzonych badań, który można zapisać w postaci pliku txt. Pliki spolszczenia należy skopiować do folderu, w którym znajduje się USBDeview.

3 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

Volumouse 2.0

Volumouse 2.0 to program przeznaczony do kontrolowania dźwięku w systemie Windows. Nazwa malutkiego programu wzięła się od jego głównej funkcji. Narzędzie to pozwala na ściszanie bądź też pogłaśnianie dźwięku przy pomocy rolki myszki. Aplikacja pozwala także na kontrolę jasności ekranu, zarządzanie okienkami systemowymi, kontrolę jednego tonu dźwięku (np. basowego). Volumouse obsługuje wiele programów do odtwarzania multimediów, a wśród nich możemy wymienić Windows Media Player czy chociażby iTunes. Malutki programik instaluje się w trayu i nie przeszkadza w codziennej pracy na komputerze. Ustawienia użytkownika można zapisać do specjalnego pliku, który później możemy wykorzystać na innym komputerze. Dzięki specjalnym opcjom istnieje możliwość przypisania akcji do reszty przycisków myszy. Plik spolszczenia należy skopiować do folderu, w którym znajduje się program.

2 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

WhatInStartup 1.33

WhatInStartup to prosty programik służący do monitorowania aplikacji, które są uruchamiane wraz ze startem systemu Windows. Do każdego wpisu podawane są poszczególne informacje, wśród których możemy znaleźć między innymi rodzaj pliku (rejestr, folder startowy), jego nazwę, wersję, nazwę producenta oraz szczegółowe położenie w rejestrze bądź też systemie plików. Narzędzie to pozwala w łatwy sposób wyłączyć aplikacje uruchamiane wraz ze startem systemu, a w późniejszym czasie oferuje także ponowne włączenie tychże programów. WhatInStartup posiada także funkcję stałego wyłączenia. Jeżeli podczas startu systemu aplikacja, która wcześniej została przez nas wyłączona, ponownie załaduje się do zasobnika systemowego, to program automatycznie wykryje ten zabieg i zablokuje dalszą akcję. Narzędzie nie wymaga instalacji. Pliki spolszczenia należy przekopiować do miejsca, w którym znajduje się program.

1 kb | 2012-07-11

pobierz teraz
NAJLEPIEJ OCENIANE

spolszczenie do Download Accelerator Plus 5.3.9.6 dostępny na...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do Shift 2. Zostań najlepszym kierowcom wyścigowym....

Kategoria: Gry

spolszczenie do El Matador dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

"Dawnguard", to pierwszy oficjalny dodatek do wielkiego hitu...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do WALL-E. Gra dla dzieci oparta na motywach filmu...

Kategoria: Gry

spolszczenie do Big Scale Racing dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Red Faction: Guerrilla. Tytuł ten ponownie przenosi...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Lord of the Ring: War of the Ring. Strategia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Midtown Madness 2, szalonej wyścigówki, w której...

Kategoria: Gry

NAJPOPULARNIEJSZE

Kategoria: Gry

Far Cry 3
59409

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Call of Duty
36860

Kategoria: Gry

Mass Effect
35428

Kategoria: Gry

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z

Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędne oprogramowanie profesjonalnego fotografa, zapewniając kompleksowy...

Kategoria: Multimedia

Częściowe spolszczenie do AdMuncher - program do blokowania reklam.

Kategoria: Internet

Fabuła Assassin’s Creed: Liberation HD pokrywa się z tym, co oferował pierwowzór na konsolę PS Vita....

Kategoria: Gry

Amnesia: A Machine for Pigs to druga odsłona serii zapoczątkowanej przez studio Frictional Games, uznawane...

Kategoria: Gry

Alice: Madness Returns jest swoistą reinterpretacją prozy Lewisa Carolla, znanego z serii książek o młodej...

Kategoria: Gry

Plik localization.lang skopiuj do folderu z grą, w menu zmień język na polski. Wiodącą postacią kampanii...

Kategoria: Gry

Batman: Arkham Knight Czwarta część cyklu gier akcji z komiksowym superbohaterem w roli tytułowej. Tym...

Kategoria: Gry

„Battlefield 4”, zwany również „Battlefieldem 3.5”, nie definiuje na nowo gatunku shooterów, nie wywraca...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Batman: Arkham Origins: Znajdź plik steam_api znajdujący się w folderze Batman Arkham Origins/SinglePlayer/Binaries/Win32/. Plik...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Brothers - A Tale of Two Sons. Plik wrzucamy do katalogu: "Brothers A Tale of Two Sons\P13\Localization\INT"...

Kategoria: Gry

W BioShock Infinite wcielisz się w nieustępliwego Bookera DeWitt, byłego agenta Pinkerton, który wraz...

Kategoria: Gry

Pięcioro roślinnych stworzonek podejmuje desperacką próbę uratowania ostatniego nasionka macierzystego...

Kategoria: Gry

Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop...

Kategoria: Graficzne

Corel Paintshop Pro X9 (ULTIMATE) Jest to spolszczenie do wersji 19.1.0.29 (Update 3) Jeśli masz starszą...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Corel PaintShop Pro (Ultima) X8 Spolszczenie jest przeznaczone do wersji 18.1.0.67....

Kategoria: Graficzne

Przedstawiam kolejną odsłonę spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro X8 ( Ultimate ) V18.0.0.124 Wersja...

Kategoria: Multimedia

Przedstawiam nieoficjalne spolszczenie Programu Corel PaintShop Pro X7 Działa jedynie z aktualną wersją...

Kategoria: Graficzne

Spolszczenie do Cool Reader 3.3.18. W katalogu programu katalog - res/i18n należy podmienić plik e...

Kategoria: Multimedia

Gra utrzymana jest w klimatach poprzedniej odsłony, Deux Ex: Bunt Ludzkości, cechy charakterystyczne...

Kategoria: Gry

W trzeciej części Dead Space ponownie wcielisz się w rolę Issaca Clarke’a - inżyniera w pancerzu. Dzięki...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Dark Souls II, wielokrotnie nagradzanej gry RPG. Jeśli lubisz mroczny świat fantasy,...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Divinity: Grzech Pierworodny. Instalacja: 1.Z Rozpakowanego pliku "Spolszczenie...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Dead Island Riptide. Folder speechPL i plik DataEN.pak wklejamy do folderu "DI"

Kategoria: Gry

W grze wcielamy się w Wilsona, nieustraszonego naukowca-dżentelmena. Pewnego razu zostaje on uwięziony...

Kategoria: Gry

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, w Europa Universalis IV gracz wciela się w rolę szarej eminencji,...

Kategoria: Gry

Etherium to RTS w realiach science-fiction stworzony przez niezależne studio Tindalos Interactive. Wybieramy...

Kategoria: Gry

„Enslaved” nie jest typową młócką, w której tłuczemy hordy wrogów. Czasem trzeba ruszyć głową i skorzystać...

Kategoria: Gry

Znakomita strategia turowa 4X (odkrywaj, eksploatuj, rozszerzaj oraz eksterminuj). Eksploruj galaktyki...

Kategoria: Gry

Euro Truck Simulator 2 po polsku. Pobrany plik należy wkleić do folderu Moje Dokumenty/ Euro Truck Simulator...

Kategoria: Gry

Erunt to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowej rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie...

Kategoria: Narzędziowe

FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas,...

Kategoria: Gry

W "Far Cry 4" trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów...

Kategoria: Gry

First of Jesus jest klasyczną chodzoną bijatyką. Celem gracza jest parcie w prawą stronę ekranu oraz...

Kategoria: Gry

Spolszczenia do Far Cry 3. Po wypakowaniu archium, uruchom plik "Far Cry 3 Wybór języka.exe". Aby wybrać...

Kategoria: Gry

Czy czujesz się na siłach, żeby poprowadzić regionalną drużynę do krajowych pucharów a nawet by wygrać...

Kategoria: Gry

Spolszcznie Fifa 14. Jak wypadła kolejna odsłona popularnej gry? Przebieg meczów odzwierciedla to, co...

Kategoria: Gry

Akcja gry toczy się równolegle do wydarzeń z pierwszej powieści cyklu. W tym okresie w krainie Westeros...

Kategoria: Gry

Game of Thrones to produkcja cRPG francuskiego studia Cyanide bazująca na popularnej serii fantasy Pieśń...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gone Home.

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Gra o Tron: skopiuj do katalogu z zainstalowaną grą, po czym zmodyfikuj plik "/Moje...

Kategoria: Gry

Za pomocą aplikacji "winsetup" zmieniamy język na PL po wcześniejszym wklejeniu pliku Polish.tra do steam-->steamapps-->common-->Gemini...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Gra o tron: Początek. Po pobraniu pliku, wypakuj archiwum, skopiuj wszystkie pliki do katalogu...

Kategoria: Gry

W ogólnych założeniach HD Edition jest identyczne ze swoim pierwowzorem. Nadal eksplorujemy magiczne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Hotline Miami. Po pobraniu, wypakuj archiwum, pliki spokiuj do folderu z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Hunted: Kuźnia Demona to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Grę cechuje dynamiczna...

Kategoria: Gry

Handy Backup to proste narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych poszczególnych danych przechowywanych...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to aplikacja będąca widżetem instalowanym na pulpicie. Informuje nas ona o godzinie, która aktualnie...

Kategoria: Narzędziowe

HTC Home to dosyć nietypowy program. Jest to aplikacja działająca w formie widżetu wyświetlanego na pulpicie...

Kategoria: Internet

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą fabułą. Nie ma w grze chaotyczności...

Kategoria: Gry

IECacheView to niewielki i prosty w obsłudze programik, który przeszukuje pamięć podręczną przeglądarki...

Kategoria: Narzędziowe

ImgBurn to prosty program służący do wypalania obrazów płyt na dyskach CD, DVD, Blu-Ray, HD DVD. Aplikacja...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

Install Creator to bezpłatne narzędzie do tworzenia własnych procesów instalacyjnych, przydatnych podczas...

Kategoria: Narzędziowe

InstalledCodec to darmowy i prosty w obsłudze programik służący do sprawdzania biblioteki kodeków zainstalowanych...

Kategoria: Narzędziowe

IPInfoOffline to prosty programik służący do diagnozowania adresu IP bez podłączania się do sieci Internet....

Kategoria: Internet

jetAudio to darmowy program służący do odtwarzania plików muzycznych, zarówno z dysku twardego jak i...

Kategoria: Multimedia

JLC´s Internet TV to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych znajdujących się na dysku,...

Kategoria: Multimedia

Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69 to modyfikacja do standardowej wersji gry Jagged Alliance 2. Podstawowe...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2’005 to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Główne założenia produkcji...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Urban Chaos to modyfikacja do podstawowej wersji gry - Jagged Alliance 2. Jest to...

Kategoria: Gry

Jagged Alliance 2: Renegade Republic to modyfikacja do podstawowej wersji gry Jagged Alliance 2. Jest...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Kerbal Space Program. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos? Żaden pr...

Kategoria: Gry

KeePass Password Safe to prosty w obsłudze menedżer haseł. Jego działanie w znaczący sposób ułatwi nam...

Kategoria: Bezpieczeństwo

KOMPAS-3D LT to program służący do projektowania. Narzędzie posiada zestaw funkcji, które pozwalają na...

Kategoria: Graficzne

Knights of the Temple: Infernal Crusade to gra akcji z dużym naciskiem na walkę. Rozgrywka toczy się...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom to gra z gatunku strategicznych z mocnym naciskiem na aspekty...

Kategoria: Gry

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion to kontynuacja gry strategicznej nastawionej na ekonomiczne...

Kategoria: Gry

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon....

Kategoria: Gry

W L.A. Noire wcielamy się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa usiłującego rozwiązać tajemniczą sprawę...

Kategoria: Gry

Ekstremalne i nieprzewidywalne warunki, które charakteryzują serię "Lost Planet" powracają surowe jak...

Kategoria: Gry

"LEGO Władca Pierścieni" bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Pobierz plik a następnie postępuj zgodnie z instrukcją...

Kategoria: Gry

Spolszczenie LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Instrukcja: Skopiuj pierwszy katalog do głównego folderu...

Kategoria: Gry

Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid:...

Kategoria: Gry

Klasyczna bijatyka, standard gry nie odbiega od poprzednich wersji kultowego już tytułu. Dwóch zawodników...

Kategoria: Gry

W "Metal Gear Rising: Revengeance" wcielamy się w Jacka Raidena, znanego z "Metal Gear Solid 2: Sons...

Kategoria: Gry

Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi...

Kategoria: Gry

Odkryj na nowo znane ci już frakcje świata "Might & Magic" w zupełnie nowym stylu. "Duel of Champions"...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Mark of the Ninja. Po pobraniu, uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z wyświetlanymi...

Kategoria: Gry

Dokładne spolszczenie do gry Need For Speed II: Special Edition. Spolszczono około 98% gry, wyjątki: -...

Kategoria: Gry

Dzięki zastosowaniu silnika graficznego napędzającego m.in. grę Battlefield 4 oraz systemowi All-Drive,...

Kategoria: Gry

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera....

Kategoria: Multimedia

NeroVision Express to kombajn służący do obróbki video, muzyki i zdjęć. Pakiet programów zawiera w sobie...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

NetMeter to bardzo prosty programik służący do monitorowania przepustowości naszego łącza. Narzędzie...

Kategoria: Internet

NetResView to proste narzędzie służące do wyświetlania listy wszystkich zasobów sieciowych komputera....

Kategoria: Narzędziowe

Głównym bohaterem gry jest Ori, młody i niedoświadczony duch lasu, który podczas swojej długiej podróży...

Kategoria: Gry

Las Nibel umiera. Po tym jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, niezwykły...

Kategoria: Gry

Obcy: Izolacja to survival horror. Wydarzenia toczą się atmosferze ciągłego strachu i zagrożenia. Akcja...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry ogniem i mieczem dzikie pola (tylko napisy)

Kategoria: Gry

"Outlast" to survival horror, którego akcja dzieje się na terenie USA w stanie Kolorado. Fabuła skupia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Orcs Must Die! 2. Po pobraniu pliku, postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Kategoria: Gry

Jest to amatorskie spolszczenie do Production Line.Gra jest spolszczona w 85%.

Kategoria: Gry

Neoficjalne spolszczenie Pro Evolution Soccer 2014.

Kategoria: Gry

„Papers, Please” to symulator przejścia granicznego. Głównym zadaniem gracza jest sprawdzanie czy imigrant...

Kategoria: Gry

Prototype 2 to sequel gry akcji z 2009 roku. W tej części wcielamy się w postać Jamesa Hellera, który...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2013 wykonane na podstawie Pro Evolution Soccer 2012.

Kategoria: Gry

Instrukcja uruchomienia spolszczenia Portal 2: Edytuj plik Skidrow.ini (znajdujący się folderze z zainstalowaną...

Kategoria: Gry

Q10 1.2.21 to bardzo prosty programik z zakresu edycji tekstu. Jego możliwości sprowadzają się praktycznie...

Kategoria: Biurowe

Quake 4 to kolejna część znakomitej i rozpoznawalnej serii strzelanek pierwszoosobowych, których specyficzny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Quintessential Player Build. Odtwarzacz plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem....

Kategoria: Multimedia

Spolszczenie do Quake 4. Klasyka gier akcji. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona słynnej serii gier z gatunku survival horror tworzonych...

Kategoria: Gry

Gra stanowi miks typowego shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy...

Kategoria: Gry

"Remember Me" to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której wcielisz się w Nilin, byłą...

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations wydane zostało początkowo tylko na przenośną konsolę Nintendo. Po tym, jak...

Kategoria: Gry

Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Risen 2: Mroczne wody. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w pobranym pliku.

Kategoria: Gry

Jedna z najlepszych i najśmieszniejszych gier przygodowych LucasArts, bazująca na postaciach wykreowanych...

Kategoria: Gry

Cieszcie się zupełnie nową jakością gry dzięki zmienionym, bardziej realistycznym dialogom, ulepszonym...

Kategoria: Gry

Styx: Master of Shadows jest grą akcji z widokiem z perspektywy TPP. W grze wcielamy się w postać Styksa,...

Kategoria: Gry

Aby grać po polsku wystarczy wejść do folderu StyxGame, następnie w localization zamienić folder INT...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard. Dawnguard to pierwszy duży dodatek do gry Skyrim....

Kategoria: Gry

Witam, przedstawiam amatorskie spolszczenie do gry "Pixel Piracy".Testowane na wersji "5.02

Kategoria: Gry

W The Swapper wcielamy się w osobę, która znajduje się na opuszczonej stacji kosmicznej i próbuje odkryć,...

Kategoria: Gry

The Detail to epizodyczna policyjna przygodówka z tradycyjnym interfejsem point-n-click. Scenariusz gry...

Kategoria: Gry

Gra ma świetny humor i jest świetną interpretacją jaskini Platona. Każda postac przedstawia w zabawny...

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: 400 Days.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Stanley Parable.

Kategoria: Gry

Spolszczenie The Walking Dead: Survival Instinct. Pobrane archiwum wypakuj, pliki skopiuj do folderu...

Kategoria: Gry

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego...

Kategoria: Narzędziowe

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za...

Kategoria: Narzędziowe

uTorrent 3.2 to kolejny klient sieci BitTorrent, służący do bezpośredniej wymiany plików przez użytkowników....

Kategoria: Internet

Unreal: Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do znakomitej strzelanki pierwszoosobowej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej przez Electronic Arts, skupiająca...

Kategoria: Gry

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona serii produkowanej przez zespół Electronic Arts, dotyczącej...

Kategoria: Gry

Valiant Hearts: The Great War to osadzona w czasach I wojny światowej przygodowa gra akcji o rysunkowej,...

Kategoria: Gry

VCDEasy 3.1.0 to proste narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD, VCD oraz SVCD. Program pozwala...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji...

Kategoria: Multimedia

Volumouse 2.0 to program przeznaczony do kontrolowania dźwięku w systemie Windows. Nazwa malutkiego programu...

Kategoria: Narzędziowe

Vivisector: Beast Inside to gra akcji z widokiem pierwszowosobowym, przedstawiająca ciekawą fabułę, która...

Kategoria: Gry

Victoria: Empire Under the Sun to piąta już część słynnej strategii ekonomicznej – Europa Universalis....

Kategoria: Gry

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate Znacznie więcej niż konwerter-konwersji,...

Kategoria: Multimedia

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W nowej...

Kategoria: Gry

Skopiuj i wklej plik language.mbjr do: C:/Program Files/Lord of the Rings - War in the North/res/gamedata/ ...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Pobierz plik wiedzmin2pl.txt. Następnie pobierz wszystkie...

Kategoria: Gry

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową....

Kategoria: Multimedia

WhatInStartup to prosty programik służący do monitorowania aplikacji, które są uruchamiane wraz ze startem...

Kategoria: Narzędziowe

Zoo Tycoon 2 to kolejna już część znakomitej serii strategii ekonomicznych wyprodukowanych przez studio...

Kategoria: Gry

Zoo Tycoon to przedstawiciel gier z gatunku strategii ekonomicznych, wyprodukowany przez studio Blue...

Kategoria: Gry

Zeus: Gold Edition to edycja specjalna szóstej już części serii strategii ekonomicznych autorstwa Impressions...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Zoo Tycoon gry strategicznej gdzie stajesz się zarządcą Zoo. Dostępne na SPOLSZCZENI...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do ZipGenius 5, programu archiwizującego pliki. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Narzędziowe

Spolszczenie do Zoo Tycoon 2. Gra ekonomiczna w której naszym zadaniem jest prowadzenie Zoo. Dostępne...

Kategoria: Gry