Spolszczenie do:

AdapterWatch 1.05

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows 98, Windows Me, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 2 kb
Aktualizacja: 23 stycznia 2012
Liczba pobrań: 76
Ocena: 4
Opis

Wielu z nas zmaga się z problemem wolnego łącza internetowego. Codziennie łączymy się z globalną siecią Internet, a ograniczenia prędkości tego połączenia powodują, że tracimy czas.
Często problem leży po naszej stronie. Nieodpowiednio skonfigurowana karta sieciowa, złe sterowniki, aplikacje działające w tle… Powodów jest mnóstwo i nieraz ciężko jest samemu znaleźć przyczynę. Wtedy warto zwrócić się o pomoc np. na którymś z for internetowych. Wtedy z kolei będziemy musieli podać parametry naszej karty sieciowej – i właśnie do tego służy program Adapter Watch. Wyświetla on wszelkie możliwe informacje na temat naszej karty sieciowej, między innymi adres IP, adres sprzętu, serwery WINS, serwery DNS, wartość MTU, liczbę bajtów wysłanych lub odebranych, obecną szybkość transferu, czy też statystyki TCP / IP / UDP / ICMP.
Wszystkie te dane pozwalają też na samodzielną diagnozę. Dzięki przejrzystemu i łatwemu w obsłudze interfejsowi łatwo wyłapiemy wszelkie nieprawidłowości związane z konfiguracją internetu w naszym komputerze.
Dostępne tutaj spolszczenie jeszcze bardziej ułatwi nam pracę z programem. Pobrany plik po rozpakowaniu należy umieścić w plikach konfiguracyjnych programu.

Spolszczenie od 03.03.2023 zostało wyświetlone 32497 razy i pobrane 367. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz