Spolszczenie do:

DiskCounter View

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1 kb
Aktualizacja: 1 marca 2012
Liczba pobrań: 84
Ocena: -
Opis

DiscCountersView jest niewielkim, poręcznym i nieobciążającym komputer programem, którego główną funkcją jest stały monitoring dysków podłączonych do komputera. Aplikacja pokazuje m.in. całkowitą liczbę procesów zapisu/odczytu danych, przekonwertować te dane na bajty, a także odnaleźć często ciężko dostępne informacje, jak dokładne dane firmware dysku, statystyki jego obciążenia, prędkość.
Program jest także pomocny w wykrywaniu wszelkich błędów na dyskach. W czasie rzeczywistym odnajduje je i pokazuje. Kiedy nie ma nas przy komputerze, istnieje też możliwość stałego tworzenia raportów w formacie .pdf czy też .doc. Ponadto, program potrafi też importować raport do pliku .html. Dzięki temu po odpowiedniej konfiguracji programy z zewnętrznym serwerem, możemy mieć kontrolę nad naszymi dyskami z każdego miejsca na świecie. Jest to także przydatne narzędzie dla osób opiekujących się serwerami z dużą ilością ważnych plików.
Pobrany plik językowy umieszczamy pomiędzy innymi patchami językowymi programu, a następnie w opcjach ustawiamy język polski.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz