Spolszczenie do:

FileTypesMan

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 2 kb
Aktualizacja: 18 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 104
Ocena: -
Opis

FileTypesMan to program przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników Windowsa, potrzebujących szczegółowych informacji o plikach przechowywanych na komputerze. Aplikacja pokazuje szczegółowe dane plików z wybranej lokalizacji w postaci listy. Dzięki konfigurowalnemu interfejsowi, mamy wpływ na to, jakie dane będziemy przeglądać. Dzięki temu w łatwy sposób możemy odnaleźć pliki o interesujących nas parametrach.
Ponadto, ta mała aplikacja (nie wymaga nawet instalacji, wystarczy pobrać i uruchomić program) pozwala na edytowanie właściwości i flag plików. Ponadto, możemy w nim konfigurować domyślne akcje dla danego pliku, co zaoszczędzi nam czasu przy częstym uruchamianiu go. Istnieje także możliwość określenia domyślnych akcji dla danego typu plików – wtedy będą one stosowane we wszystkich plikach o wybranym rozszerzeniu.
Spolszczenie pobieramy, a następnie umieszczamy w folderze z aplikacją. W programie wybieramy język domyślny, a po ponownym uruchomieniu aplikacji cieszymy się pełną polonizacją programu.

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz