Spolszczenie do:

HaoZip

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 132 kb
Aktualizacja: 20 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 354
Ocena: 4
Opis

HaoZip to chiński odpowiednik programów typu 7zip czy też WinRAR. Mimo ze musimy trochę natrudzić się, żeby móc korzystać z programu (domyślnie ustawiony jest język chiński, wiec większość z nas z pewnością musi go zmienić na angielski, a potem warto zainstalować dostępne tutaj spolszczenie).
Pierwsze, co rzuca eis w oczy po uruchomieniu programu, to ładny i przejrzysty interfejs. Dodatkowo możemy uatrakcyjniać jego wygląd poprzez zmianę szablonów. To z jego poziomu dostępna jest większość funkcji, dzięki czemu nie musimy „buszować” po ukrytych opcjach programu.
Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty, m.in. .ZIP, .RAR, .7Z, .TAR, .TGZ, .ARJ, .CAB, .ISO, .IMG, .CAD czy .JAR.
Poza standardową kompresją, w programie dostępne jest kilka funkcji niespotykanych w innych tego typu aplikacjach, jak benchmark, sprawdzający jak nasz komputer radzi sobie z kompresją plików, czy też konwertowanie plików graficznych do innych formatów oraz ich przeglądanie poprzez wbudowaną przeglądarkę. Co ciekawe, program umożliwia też zautomatyzowane odnajdywanie ciągów znaków w pikach tekstowych oraz ich podmianę. Tego nie znajdziemy w żadnym innym programie tego typu.
Pobrane spolszczenie wypakowujemy, a następnie wyodrębnionym plikiem podmieniamy ten zawarty w pierwotnej wersji programu. Język zmieni się automatycznie o ponownym uruchomieniu programu.

Spolszczenie od 02.04.2023 zostało wyświetlone 25165 razy i ściągnięte 375. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz