Spolszczenie do:

Install Creator 2.0

Szczegółowe informacje
Licencja: freeware
Systemy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Rozmiar: 1.08 mb
Aktualizacja: 20 kwietnia 2012
Liczba pobrań: 100
Ocena: -
Opis

Install Creator to prosty w obsłudze program, ale oferujący bardzo rozbudowane funkcje, dzięki któremu w kilka minut możemy stworzyć plik .exe, czyli plik instalacyjny. Dzięki temu kreatorowi możemy w łatwy sposób stworzyć instalator, który pozwoli nam podzielić się naszą aplikacją z ludźmi w łatwy sposób. Poza tym, jest to dobra metoda na stworzenie pliku z skompresowanymi danymi czy też zdjęciami. Każdy z nas umie obsłużyć prosty instalator, w przeciwieństwie do programów typu WinRAR czy 7Zip. Dlatego warto pomyśleć nad kompresowaniem plików do pliku instalacyjnego – dzięki temu otworzyć je będzie można bez używania jakichkolwiek zewnętrznych programów.
Instal Creator umożliwia też konfigurację instalatora – możemy wybrać jeden z wielu dostępnych domyślnie styli lub też utworzyć własna grafikę naszego instalatora.
Także instalacja spolszczenia jest prosta. Pobrany plik wyodrębniamy, a następnie uruchamiamy plik .exe, wskazując w czasie instalacji ścieżkę zapisu pierwotnej wersji programu. po ponownym uruchomieniu aplikacji będzie ona w pełni polskojęzyczna.

Spolszczenie od 02.04.2023 zostało wyświetlone 39469 razy i ściągnięte 143. Mamy nadzieje że Polska wersja sprawdzi się i u Was!

:: REKLAMA :: :: REKLAMA ::

pobierz